Wewnętrzny zoom kamery v1.0

Wewnętrzny zoom kamery v1.0

Zoom kamery wewnętrznej umożliwia przybliżanie i oddalanie kamery wewnątrz pojazdu za pomocą kółka myszy, tak jak w przypadku kamery zewnętrznej. Patrzenie na ten odległy zakątek pola lub na ten mały wskaźnik na desce rozdzielczej jest teraz tylko przewijaniem. Kliknięcie środkowym przyciskiem myszy zresetuje poziom powiększenia (Pole widoku) do wartości domyślnych.
Ustawienie gry „Zresetuj kamerę pojazdu”, jeśli jest włączone, powoduje również przywrócenie domyślnego widoku po zmianie pojazdu.

Modyfikacja znana z FS19 kręcąc kółkiem myszy możemy przybliżać lub pomniejszać widok z kamery wewnątrz pojazdów. Po naciśnięciu prawego przycisku myszy i kółka przewijania kamera powraca do domyślnej lokalizacji. Zdarza się, że działa bez problemów zgodnie z poprzednią wersją gry.

Autor:
Paint-a-Farm | Kim Brandwijk


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!