Dowiedz się więcej o maszynach i narzędziach w Farming Simulator 22!

Dowiedz się więcej o maszynach i narzędziach w Farming Simulator 22!

Powracają piątki! Wiemy, że wszyscy entuzjaści maszyn chcą więcej szczegółów na temat maszyn w Farming Simulator 22. I będziecie je dostawać w każdy piątek, aż do premiery gry 22 listopada.

Dowiedz się więcej o maszynach i narzędziach w Farming Simulator 22! Dowiedz się więcej o maszynach i narzędziach w Farming Simulator 22! Dowiedz się więcej o maszynach i narzędziach w Farming Simulator 22! Dowiedz się więcej o maszynach i narzędziach w Farming Simulator 22!

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i Stadia. Zamów już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC za darmo!

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Przybory mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!