Pierwszy wywiad FS22 – nowe aktualizacje i funkcje

Pierwszy wywiad FS22 – nowe aktualizacje i funkcje

W wywiadzie Lars „Lisertan” Malcharek, menedżer społeczności GIANTS Software, odpowiedział na kilka ważnych pytań dotyczących najnowszej gry FS22.

Oto najlepsze rzeczy, których dowiedzieliśmy się o wydaniu:

Mod Seasons – ale lepszy

Mod Seasons jest bardzo dobrze znany prawie każdemu graczowi FS17 i FS19. Firma GIANTS Software w mniejszym lub większym stopniu potwierdziła, że w końcu wymyśla własne, wbudowane rozwiązanie, dodając sezony do gry.

Ale będzie bardziej złożona niż wersja, którą już znamy i kochamy. „Będzie więcej sezonów”, brzmiał cytat dotyczący tej aktualizacji. Tak więc prawdopodobnie możemy spodziewać się, że niektóre sezony „pomiędzy” będą lepiej przemawiać do rynku graczy hardcore.

Niektóre funkcje funkcji sezonów będą również mogły zostać usunięte, podobnie jak wiele innych funkcji w grze.

Mapa UE

Fani z orlim wzrokiem zauważyli kilka drobnych szczegółów na zrzutach ekranu promocyjnych, które mogą prowadzić do ewentualnej nowej mapy Europy Południowej. Z ciągnikiem Massey Ferguson, francuską tablicą rejestracyjną i specyficznym stylem budynku, wielu uważa, że jest to zwiastun nowej lokalizacji.

Lisertan pochwalił fanów za ich odkrycia, ale nie był w stanie potwierdzić ani zaprzeczyć, że nowa mapa jest dostępna.

Indywidualne tablice rejestracyjne

Lisertan był w stanie potwierdzić, że FS22 będzie zawierał zindywidualizowane tablice rejestracyjne. Wciąż nie wiadomo do końca, w jakim stopniu gracze będą w stanie to zrobić – ale mimo wszystko fajnie jest widzieć tę funkcję.

Gra międzyplatformowa

Fani Farming Simulator słynnie o to prosili – możliwość wspólnej zabawy z przyjaciółmi na różnych urządzeniach zawsze była marzeniem. Lisertan przyznał, że GIANTS Software robi wszystko, co w jego mocy, aby gracze PlayStation, Xbox i PC mieli pod jednym dachem. Jednak piłka nie jest już na ich polu, wszystko zależy od Sony i Microsoftu. Lisertan dodał również, że skoro są już gry, które mogą wykonywać crossplay, są spore szanse, ale nic poważnego nie jest jeszcze potwierdzone.

Gniazda konsoli

GIANTS Software już to oficjalnie ogłosiło – na swoim blogu mówiło o tym, że pojawi się więcej slotów na konsole. Lisertan zaznaczył, że dzieje się tak dzięki zwiększonym możliwościom nowej generacji konsol – PS5 i Xbox Series X|S. Jednak poprzednia generacja również dozna wstrząsu, dzięki dalszej optymalizacji GIANTS Engine 9.0.

Data wydania

FS22 ukaże się w czwartym kwartale 2021 r. (czyli od października do grudnia). Nie będzie wydarzenia na żywo – ze wszystkich znanych nam powodów związanych z COVID. Lisertan wspomniał, że GIANTS przełączy się na wersję cyfrową w przypadku jakichkolwiek dodatkowych wydarzeń lub wydań dotyczących FS22.

Autor:
FS22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.




Najlepsza FS22 Przybory mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!