Domy wiejskie01 v1.0

Domy wiejskie01 v1.0

3 Nowe domy wiejskie z wyzwalaczami snu i garderoby. Mamy małą przyczepę stacjonarną za 37 200 USD. Średniej wielkości dom za 105 000 dolarów. I duży dom na farmie z 5 sypialniami dla wszystkich dzieci za 250 000 $. I premiowa wiata garażowa za 800 USD, która chroni Twój samochód przed deszczem i śniegiem.

Uwagi: Przód przyczepy kempingowej (z wyłącznikiem uśpienia) to strona ze stopniami bocznymi!
Ziemia jest spłaszczona tylko do rozmiaru budynku, oczyszczona tuż przed schodami (co oznacza, że trawa, krzaki itp. nie zostaną usunięte, gdy ją położysz! Przedmioty sezonowe (bałwanki itp. są przesuwane bliżej domu, gdy się odradzają) , Całe oświetlenie nocne działa.
Cieszyć się
Krów

Autor:
Giants, Krow


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Budynki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!