Farming Simulator 22: Jak kupować ziemię

Farming Simulator 22: Jak kupować ziemię

Farming Simulator 22 ma wszystkie odpowiednie narzędzia, aby być niesamowicie ekscytującą grą symulacyjną. A jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wiedzieć, aby odnieść sukces, jest nauczenie się kupowania ziemi w Farming Simulator 22.

Co trzeba zrobić, żeby kupić ziemię w FS22? Cóż – w rzeczywistości jest to dość prosty proces, ale wciąż jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć, zanim wskoczysz.

Na przykład jedną z głównych rzeczy, które należy wiedzieć o kupowaniu ziemi w F22, jest to, że nie wolno kupować pojedynczych pól. Jednak zawsze możesz utworzyć pole w pustej strefie lub po prostu zmienić rozmiar istniejącego pola. W ten sposób możesz zaaranżować ziemię tak, jak chcesz. Ponadto – należy pamiętać, że większość pól będzie miała nieregularne kształty.

Oto kilka wskazówek dotyczących kupowania ziemi w Farming Simulator 22 – i osiągania przy tym najlepszych wyników:

  1. Pole powinno mieć większą długość niż szerokość. I nie, nie ma w tym mądrego hakowania ani naginania gier. To po prostu bardziej praktyczne! Im mniej obrotów musi wykonać Twoja maszyna podczas pielęgnacji pola, tym więcej czasu zaoszczędzisz. A im więcej czasu zaoszczędzisz, tym więcej czasu poświęcisz na zarabianie pieniędzy.
  2. Jeśli brakuje Ci pieniędzy, zdecydowanie zalecamy wybieranie pól jak najbliżej siebie. W ten sposób będziesz mógł przenosić rzeczy znacznie taniej i na dłuższą metę zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu.
  3. „Ale na pewno mogę po prostu teleportować się na inną stronę mapy, prawda?” Nie! Nie możesz! Upewnij się, że masz jasny plan transportu, jeśli chodzi o obsługę między dwoma polami.
  4. Teren ma znaczenie. Wybierając pole, spójrz na to, ile ma wzniesień – to samo dotyczy drzew. Im więcej drzew, tym bardziej będziesz musiał się martwić o ich wycięcie. A im więcej jest wzgórz, tym trudniej będzie ci uprawiać ziemię, transportować i budować. Tak więc, wybierając pole, upewnij się, że jest ono tak gładkie i tak czyste, jak to fizycznie możliwe.
  5. Możesz łatwo połączyć duże pole na kilka małych. Rozważ więc wydzielenie jednego dużego pola, aby spełniało ono kilka różnych zastosowań.

Ale jak znaleźć odpowiednią, odpowiednią ziemię do kupienia w Farming Simulator 22? Cóż, jakkolwiek to oczywiste, musisz poważnie przestudiować swoją mapę . Wszystkie informacje są tam dostępne i ważne jest, aby upewnić się, że przypadkowo nie kupisz lasu o stromym zboczu. Zwłaszcza, gdy jesteś na wczesnym etapie gry i masz bardzo napięty budżet, prawda?

Wiele innych wizualnych informacji związanych z grą na temat kupowania ziemi jest również dostępnych w dodanym poniżej filmie. Sprawdź to, a wraz z tym postem dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o kupowaniu ziemi w Farming Simulator 22.

Samouczek: Kupowanie gruntów

Autor:
FS22 mods


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Budynki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!