Zwiastun z automatycznym ładowaniem zgodny z podstawową wersją gry i Platinum Edition v2.3.0.2

Zwiastun z automatycznym ładowaniem zgodny z podstawową wersją gry i Platinum Edition v2.3.0.2

Przyczepa paletowa z automatycznym załadunkiem
Jest to luźno oparte na profesjonalnym liniowcu znalezionym w grze, ale zostało to zmienione, aby mieć nowsze malowanie i, co ważniejsze, może teraz automatycznie wczytywać przedmioty znalezione w Platynowej Edycji. Chociaż będzie to działać dobrze z paletami z gry podstawowej, teraz można również ładować palety, które można znaleźć tylko w Platynowej Edycji. Metal, miski, prefabrykowane ściany, belki itp. – Każdy przedmiot, który znajdziesz w Platynowej Edycji.

Ma ogromną pojemność – 50 000 litrów w trybie automatycznego ładowania. Może również pomieścić wiele różnych palet i przytrzymać je za pomocą pasów napinających – MUSISZ mieć automatyczne ładowanie, aby mieć różne palety w przyczepie, w przeciwnym razie nadpisze to, co tam zaoszczędziłeś. Pudła kartonowe z automatycznym ładowaniem to tylko powłoki, więc możesz ładować inne palety przez automatycznie ładowane przedmioty, aby zmaksymalizować swoją pojemność, chociaż czasami może to być trudne do zobaczenia, co masz, ale po zatrzymaniu pojazd ciągnący pokaże, co jest trzymane powrót.

Naczepa automatycznie rozładuje się w punkcie sprzedaży/punkcie produkcyjnym, który zabierze zmagazynowany surowiec (niezależnie od tego, czy posiadasz punkt produkcyjny, czy nie).

Kompatybilny z każdym porównywalnym wózkiem, a także z wózkiem.
Jest to pierwsza dostępna przyczepa do załadunku palet Platinum Edition.

Krótka uwaga dla innych modderów: jeśli chcesz poznać typy wypełnień w Platinum Edition, będziesz miał trudności w sieci. Znalazłem je metodą prób i błędów. Zachęcamy do pobrania moda i przejrzenia pliku XML lub wysłania wiadomości w celu uzyskania informacji o typach wypełnienia, jeśli jest to wymagane.

Autor:
SuperSpud


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!