Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

W Farming Simulator 22 pojawią się trzy nowe uprawy: winogrona, oliwki i sorgo. Jeśli oglądaliście tegoroczny FarmCon, więcej o nich dowiedzieliście się z naszej prezentacji. Jeśli go przegapiłeś, możesz go obejrzeć już teraz. Kierownik ds. kontroli jakości, Ken Burgess, przedstawia wprowadzenie.

Dlaczego winogrona, oliwki i sorgo?

Jest kilka powodów, dla których zdecydowaliśmy się na winogrona, oliwki i sorgo w Farming Simulator 22. Najbardziej oczywisty: wprowadzają do gry nowe i ekscytujące typy maszyn i urozmaicają rozgrywkę, jeśli chodzi o rolnictwo.

Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

Winogrona i oliwki są również świetnym dodatkiem, ponieważ wiążą się z różnymi innymi mechanizmami rozgrywki. Na przykład nasze nowe łańcuchy produkcyjne. A jak na naszą nową mapę osadzoną w śródziemnomorskim klimacie, są one więcej niż odpowiednie. Co więcej, ponieważ pnącza umieszczasz ręcznie, są one również częścią naszego nowego, ulepszonego trybu budowania.

Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

Widzisz, winogrona i oliwki to nie tylko dwa nowe rodzaje upraw dodanych do listy, ale także nowe mechanizmy rozgrywki, które wpływają na różne części gry. A Sorgo? Jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, idealny dla naszej mapy Elmcreek inspirowanej Środkowym Zachodem. Ponieważ jest to bardzo pożywna roślina, stale zyskuje na znaczeniu na całym świecie w cieplejszych regionach – co czyni ją odpowiednim dodatkiem do listy zbóż w Farming Simulator.

Co jest specjalnego w maszynach do winogron i oliwek?

Winogrona i oliwki są wyjątkowe, jeśli spojrzysz na używane maszyny: pnącza ulegają kolizji, więc musisz ostrożnie manewrować maszynami wzdłuż winorośli. W przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzenie nowych upraw. Bądź ostrożny!

Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

Z tego powodu maszyny są bardzo małe i wyspecjalizowane w porównaniu do zwykłej pracy w terenie. Nowe maszyny mają szerokość roboczą około 1-1,5 metra. Nie będziesz w stanie przejechać między pnączami dużym traktorem.

Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

Oznacza to również, że spędzisz trochę czasu, pracując ostrożnie między winoroślami. Nie martw się, będzie warto. Nie tylko dlatego, że po skończonej pracy zadbanie o samopoczucie brzucha jest satysfakcjonującym zadaniem. Twoje wirtualne konto bankowe również Cię uszczęśliwi.

Jak przebiega proces sadzenia i zbioru?

Najpierw sadzisz winorośl. Dzięki naszemu nowemu trybowi budowania (czekaj na więcej informacji na ten temat!), umieszczasz rzędy winorośli na swoich polach. Zasadniczo tworzysz winnicę w ładne paski. Następnie musisz mulczować rosnącą trawę między winoroślami i pielęgnować, aby pomóc roślinom osiągnąć pełny potencjał.

Za pomocą specjalnych maszyn do nawożenia opryskujesz rośliny, aby poprawić plony. Tak jak w przypadku innych upraw. Po zbiorze specjalnymi kombajnami należy przyciąć liście, aby winogrona mogły odrosnąć. Jest to wymagane tylko w przypadku winogron, a nie w przypadku oliwek.

Zapowiedź Farming Simulator 22: nowe uprawy

Pamiętaj, że jeśli masz aktywowany sezonowy wzrost, musisz pamiętać o kalendarzu upraw. Winogrona i oliwki należy sadzić od marca do końca czerwca. Jeśli chodzi o zbiory, winogrona będą gotowe we wrześniu do końca października. Oliwki należy zbierać w październiku. Z drugiej strony sorgo należy wysiewać od kwietnia do maja, a zbierać od sierpnia do końca września.

Co możesz zrobić z zebranymi plonami?

Jak już wiesz, nie musisz poprzestać na zbiorach i sprzedaży plonów. Winogrona, oliwki i sorgo mogą być przetwarzane w zakładzie produkcyjnym. Masz też kilka opcji.

Winogrona można przerobić na sok winogronowy, a nawet rodzynki. Następnie możesz dostarczyć je do innych zakładów produkcyjnych, takich jak fabryka zbóż lub do punktu sprzedaży, takiego jak supermarket. Oliwki można zabrać do olejarni w celu przetworzenia na oliwę z oliwek. Sorgo jako rodzaj zboża można przerabiać na mąkę w młynie zbożowym.

 

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Dodatki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!