Wszechstronny 2375 v1.0.1

Wszechstronny 2375 v1.0.1

Ciągnik jest tylko licencją firmy Versatile/Buhler, która była wcześniej dostępna na rynku północnoamerykańskim.

Co zostało zrobione V1.0.1:
– Adaptacja kombinezonów opon
– Dostosowano kolor piast kół
– Wszystkie kalkomanie zmienione na uniwersalne i angielskie
– Dodano konfigurację mocy silnika
– Dodano konfigurację dla anteny GPS
– Artykulacja wahadła

Dostosowałem kalkomanie do Versatile, zmieniłem wszystkie tabliczki znamionowe i napisy z rosyjskich na angielskie, opony lekko wyregulowane (wysokość), poprawnie pokolorowałem planety osi.
Dodano konfigurację do tuningu chipów i anteny GPS, a także, co nie mniej ważne, przegub jest ustawiony na ruch wahadłowy, aby zapewnić bardziej realistyczne zachowanie podczas jazdy.
Ciągnik znacznie lepiej pasuje do Elmcreek.

Autor:
Bottom tractor: Giants
Modification: MrFox


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Ciągniki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!