Więcej slotów na konsole, mniejsze użycie w FS22

Więcej slotów na konsole, mniejsze użycie w FS22

Dobra wiadomość dla wszystkich grających na konsolach. Niezależnie od tego, czy grasz na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One czy Xbox Series S/X: Zwiększyliśmy liczbę dostępnych slotów. Oznacza to, że na farmie możesz mieć jeszcze więcej pojazdów, narzędzi i innych przedmiotów. Dużo więcej.

Czekaj, co to są automaty?

Na przykład każdy pojazd lub narzędzie wykorzystuje określoną liczbę tak zwanych gniazd. Limit slotów jest definiowany przez konsolę. Dlaczego tylko konsole, pytasz? Jak wiesz, każdy komputer jest inny. Liczba elementów, które może obsłużyć komputer, jest indywidualna – ale technicznie nie ma ograniczeń, jeśli komputer jest wystarczająco mocny. Na PC gniazda są obsługiwane głównie przez pamięć RAM.

Inaczej jest w przypadku konsol, ponieważ nie można ich ulepszyć. Każda konsola ma limit slotów, który określa, ile pojazdów, narzędzi i innych przedmiotów w grze może być przetwarzanych jednocześnie.

Więcej slotów, mniej użytkowania

Więcej slotów na konsole, mniejsze użycie w FS22

W Farming Simulator 22 staraliśmy się, aby wszystko było wydajniejsze, jeśli chodzi o automaty. Nawet na starszych konsolach ostatniej generacji.

Przede wszystkim w Farming Simulator 22 dostępnych jest więcej automatów (w porównaniu do Farming Simulator 19), nawet na PlayStation 4 i Xbox One.

Po drugie, nie tylko zwiększyliśmy ilość dostępnych slotów. Zmniejszyliśmy również użycie slotów na różne przedmioty, co jeszcze bardziej zwiększa liczbę przedmiotów, które Twoje konsole mogą obsłużyć. Podobnie jak poprzednio, jeśli kupisz tę samą maszynę lub narzędzie więcej niż raz, każda dodatkowa będzie wymagać tylko jednego gniazda.

Do 300% więcej slotów!

Więcej slotów na konsole, mniejsze użycie w FS22

Jak widać powyżej, Farming Simulator 19 na konsolach „starej generacji” miał dostępnych 1299 slotów. Farming Simulator 22 na tych samych konsolach zyskał ponad 100%, co zaowocowało 2749 automatami na PlayStation 4 i Xbox One.

W przypadku konsol obecnej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series, zwiększyliśmy go do 300%, co oznacza 5155 slotów, które są dostępne na tych platformach. Ale to nie wszystko!

Wykorzystanie automatów do 70% wydajniejsze!

Więcej slotów na konsole, mniejsze użycie w FS22

Bardziej efektywne wykorzystanie slotów pozwala na jeszcze więcej dostępnych przedmiotów na twojej farmie. Spójrzmy na przykład na CLAAS Axion 900 TT. Zmniejszyliśmy wykorzystanie slotów o 70%. Zamiast 40 slotów w Farming Simulator 19 wykorzystuje tylko 12 w Farming Simulator 22.

Zmniejszyliśmy wymagane miejsca na różne pojazdy i narzędzia. Na przykład Fendt Vario w Farming Simulator 22 wykorzystuje około 40% mniej slotów. Jednak nie wszystkie z nich mogą skorzystać na znacznej redukcji wymagań dotyczących slotów – zależy to od maszyny.

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!