Volkswagen Crafter / MAN TGE v1.1.0.1

Volkswagen Crafter / MAN TGE v1.1.0.1

Wersja 1.1.0.1
Prawidłowa pozycja ikony radia
Wymieniono chowany zaczep przyczepy
Zmodyfikuj ikonę ic o nowe
Dodaj dźwięki drzwi i zmodyfikuj dźwięki silnika i klaksonu

Volkswagen Crafter drugiej generacji pierwszy VW crafter wyprodukowany w 100% przez Volkswagena (ponieważ pierwsza generacja była produkowana wspólnie z mercedesem-benzem na linii montażowej mercedesa sprintera) i MAN TGE bliźniacy drugiej generacji Volkswagena Craftera

Kolor modu to po prostu biały, bez konfiguracji kolorów, ponieważ nie działa z tym 3D (po umieszczeniu shaderów tworzy dziwne tekstury), ale zostanie to poprawione w następnej aktualizacji, gdy znajdę problem.

W sklepie do wyboru Crafter lub TGE
Sterowanie interaktywne
Miernik anime
Spersonalizowany talerz
Składany zaczep do przyczepy
Mod pasażera

Autor:
DR3RS P L Farzeugsonderbau MinewarsLP TschiZack BF Stuttgart Heitzer´s Sofaecke


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!