Ustaw właściciela beli v1.0.0.0

Ustaw właściciela beli v1.0.0.0

Znasz problem, chcesz sprzedać bele, ale bez względu na to, co robisz, nawet po ich przechowywaniu u kupującego nadal należą do sprzedawcy. Jak dotąd wszystko pozostaje bez zmian, ALE w tym skrypcie identyfikator farmy zmienia się podczas outsourcingu. Powinno być jasne, że chodzi bardziej o grę wieloosobową.
Oznacza, że przechowujesz bele w dowolnym magazynie na swoim podwórku, a kiedy są one zlecane na zewnątrz, bele faktycznie należą do Ciebie.
Podziękowania dla Mmtrx za scenariusz!
Życzymy dużo zabawy z nim.

Autor:
Mmtrx


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!