Ulepszenia projektowania dźwięku w FS22

Ulepszenia projektowania dźwięku w FS22

Farming Simulator 22 będzie zawierał różne ulepszenia dźwięku. Niektórych z nich możecie już posłuchać w filmach poniżej. Nasi dwaj projektanci dźwięku, Kris i Nils, przedstawią wam, nad czym pracowali, aby poprawić wrażenia słuchowe w grze. Chwyć słuchawki i zacznij słuchać!

Dynamiczny dźwięk silnika i wydechu

Kris obecnie koncentruje się na wdrażaniu nowych dźwięków silnika pojazdu za pomocą nowego narzędzia do syntezy silnika. Zarówno zespół audio, jak i programiści współpracowali przy tworzeniu nowego narzędzia programowego audio, które umożliwia dynamiczne przetwarzanie dźwięku. Dźwięki pojazdów będą teraz przekształcane w czasie rzeczywistym w środowisko gry, dzięki czemu maszyny brzmią bardziej realistycznie.

Główną nową cechą systemu audio jest implementacja dynamicznego przetwarzania obciążenia: symuluje silnik mający różne obciążenia i rezystancje. Niezależnie od tego, czy prowadzisz ciągnik pod dużym obciążeniem, czy jedziesz pod górę, silnik będzie brzmiał bardziej autentycznie. Aby to osiągnąć, zespół dźwiękowy wykorzystał nagrania z prawdziwych maszyn.

Nowy system audio załączników

Nils pracuje nad nowym systemem audio przystawek. Ponieważ dodatki, takie jak kultywatory i przyczepy, wytwarzają wiele różnych dźwięków, zespół audio odwiedził wielu lokalnych rolników, aby stworzyć referencje. Nowe narzędzie audio umożliwia odtwarzanie różnych dźwięków podczas animacji.

Na przykład rozładunek naczepy – z otwarciem tylnej pokrywy, poruszającymi się częściami hydraulicznymi i uderzeniem metalu, gdzie metal o metal tworzy ciężki efekt dźwiękowy. Każdy dodatek będzie miał swój indywidualny zestaw efektów dźwiękowych w Farming Simulator 22.

Kolejna rzecz, którą zauważysz podczas jazdy ciągnikiem: w kabinie słychać wiele nowych dźwięków, tworzących wciągające środowisko dźwiękowe. Słyszysz nie tylko silnik swojego ciągnika, ale także różne drgania i grzechotanie ze wszystkich przedmiotów w kabinie. Dotyczy to również dźwięków wycieraczek!

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!