Tekstury śmieci kukurydzianych v1.0.0.0

Tekstury śmieci kukurydzianych v1.0.0.0

Tekstury śmieci kukurydzianych w Farming Simulator 22
Dziękuję za pobranie moich tekstur!

INSTALOWANIE TEKSTUR
1. Przejdź do steamappscommonFarming Simulator 22datafoliagemaize
2. Zrób kopię zapasową swojego folderu kukurydzy !!! Zrób kopię zapasową PRZED WYMIANĄ COKOLWIEK !!! Nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody, które wyrządzisz swojej grze.
3. Skopiuj wszystko z folderu „kukurydza” w pobranym pliku ZIP i wklej do folderu kukurydzy znajdującego się w folderze danych. Wymień po wyświetleniu monitu.
4. Teraz gotowe, wejdź do gry i ciesz się teksturami!

DODAWANIE ZNISZCZENIA ŚCIERNISKA
1. Przejdź do steamappscommonFarming Simulator 22datafoliagemaize
2. Zrób kopię zapasową swojego pliku maize.xml !!! Zrób kopię zapasową przed wymianą czegokolwiek!!! Nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody, które wyrządzisz swojej grze.
3. Skopiuj plik maize.xml z archiwum ZIP i wklej go do folderu kukurydzy znajdującego się w folderze danych. Wymień po wyświetleniu monitu.
4. Teraz przejdź do steamappscommonFarming Simulator 22datamaps
5. Zrób kopię zapasową maps_fruitTypes.xml !!! ZRÓB KOPIĘ ZAPASOWĄ PRZED WYMIANĄ COKOLWIEK!!! Nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody, które wyrządzisz swojej grze.
6. Skopiuj plik maps_fruitTypes.xml z pliku ZIP i wklej go do folderu map, który znajduje się w folderze danych. Wymień po wyświetleniu monitu.
7. Teraz gotowe, wejdź do gry i ciesz się teksturami!

Autor:
AWModding


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Tekstury mods

1 Response

  1. kubusinski pisze:

    jak przwyrócic do oryginalego scierniska po qq bo to mi nie pasuje a ja wywalalem to co wlozylem i mi albo w ogóle nie pokazuje qq na mapie albo laduje mi sie do 60% i nic prosze o pomoc

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!