Te cechy muszą być w FS22

Te cechy muszą być w FS22

Zapytaliśmy graczy LS, jakie funkcje chcą dla LS22, oto ich odpowiedzi:

Każdy prawdziwy fan i gracz LS ma tak wiele różnych potrzeb i życzeń związanych z następną wersją LS22, więc postanowiliśmy ich o nie zapytać, a znajdziecie je poniżej:

Gra międzyplatformowa

W tej chwili można grać razem z innym graczem tylko wtedy, gdy obaj jesteście na PC, Xbox lub PS4. Obecnie nie jest możliwa gra krzyżowa między wszystkimi tymi konsolami i komputerami PC, ale otworzyłoby to graczom o wiele więcej możliwości i naprawdę powiększyłoby społeczność Farming Simulator. W tej chwili gry takie jak Rocket League czy Fortnite mają możliwości gry krzyżowej, które gracze absolutnie kochają. Jeśli LS22 ma umożliwić crossplay, z pewnością będzie to ogromna poprawa, która przyciągnie do gry jeszcze większą popularność.

Ulepszenia rozgrywki

Z każdym nowym wydaniem gry pojawia się wiele ulepszeń, ale jest też tak wiele rzeczy, które wciąż można znacznie ulepszyć. Na przykład proste rzeczy, takie jak prostsze menu dla modów lub możliwości wyszukiwania. Są też inne rzeczy, takie jak poprawa dźwięków silnika, wszystkie maszyny powinny mieć możliwość zamontowania niskopodwoziowych pojazdów, pojazdy powinny wyglądać trochę bardziej realistycznie, narzędzia konstrukcyjne powinny zostać rozszerzone i na koniec, liczba obiektów do umieszczania powinna być bardziej zróżnicowana . To rzeczywiście dość małe szczegóły, ale naprawdę sprawiają, że gra jest taka, jaka jest, a jej ulepszenie oznaczałoby wiele dla społeczności.

Rynek używanych maszyn i urządzeń

Obecnie w Farming Simulator możesz kupić tylko wszystko, co zupełnie nowe – w tym cały sprzęt i maszyny. Jest to realistyczny przypadek użycia, nie możemy twierdzić, że w prawdziwym życiu rolników nie stać na zakup drogich ciągników John Deer, ale w rzeczywistości większość rolników faktycznie kupuje wiele używanych rzeczy. Jest to bardzo powszechne, ale niestety nie jest obecnie dostępne w LS. Gdyby tak było, otworzyłoby to tak wiele możliwości dla rolników, którzy nie mają dużego budżetu na traktor, ale chcą zwiększyć swoje gospodarstwo – mogą to być na początku początkujący gracze lub inni gracze z różnymi strategiami w grze . Społeczność zgadza się również, że możliwość naprawy różnych części pojazdu może być również bardzo realistycznym i bardzo użytecznym sposobem gry.

Szkodniki

Niezwykle dobrze nawożone pola oczywiście zmaksymalizują Twoje zbiory w LS19. Musimy jednak przyznać, że takie zachowanie rolnika w rzeczywistości może wyrządzić szkody na Państwa polach, plony też mogą się nie udać. Ponadto dzikie zwierzęta mogą czasami pojawiać się na twoich polach, ponieważ dzieje się to w prawdziwym życiu, ale obecnie nie w LS19. To z pewnością pomogłoby zwiększyć realność gry.

Więcej leśnictwa

W obecnej wersji gry LS19 jest wiele rzeczy związanych z leśnictwem. Jeśli chcesz, możesz sam ścinać, prasować, piłować lub sadzić drzewa. Jak na grę opartą głównie na rolnictwie jest to spory postęp. Jednak od czasu LS15 nie było wielu zmian ani ulepszeń, a odkąd został on wydany dawno temu, wydaje się, że można poprawić kilka innych rzeczy. Gracze tęsknią za realizmem w grze, więc możliwość ponownego wykorzystania drzew po uszkodzeniach spowodowanych przez burzę lub chorych byłaby niesamowita, inne sposoby obróbki drzew również byłyby doceniane lub po prostu proste rzeczy, takie jak chodzenie po błotnistych drogach w swoim Jeepie i oznaczanie drzew, które chciałbyś trochę wyciąć i oczyścić swój las.

Więcej funkcji dla maszyn

Wygląd maszyn w LS19 wygląda bardzo ładnie iw rzeczywistości bardzo realistycznie – wyświetlacze są fajne, jest wiele różnych ustawień, jednak obecnie brakuje tego, ile rzeczy można w nich faktycznie zrobić. Na przykład proste rzeczy, takie jak możliwość edycji tablic rejestracyjnych, ręczne sprzęganie, funkcja GPS umożliwiająca jazdę prosto przez pole, regulacja wysokości siedzeń, przyciski operacyjne, funkcja pasażera i wiele innych. Wszyscy rozumiemy, że jest to wiele wymagań, że nie byłoby możliwe zaimplementowanie tego wszystkiego na wszystkich konsolach i że nie każdy gracz chce tych szczegółów, ale na przykład funkcja GPS czekała na bardzo długo, ponieważ może być tak wiele różnych przypadków użycia. Obecnie wiele z tych funkcji można doświadczyć poprzez modowanie, ale znacznie łatwiej byłoby mieć je w silniku gry.

Więcej możliwości sprzedaży

Obecnie proces sprzedaży w Farming Simulator jest dość prosty i podstawowy. Zbierasz pola, idziesz do punktów sprzedaży, a pieniądze trafiają do Ciebie. Nic specjalnego, a także nic bardzo realnego. Gracze chcieliby mieć więcej szczegółów w tym procesie – coś w rodzaju przeszkód w dotarciu do punktu sprzedaży, takich jak ogromne linie komunikacyjne, możliwość oddania próbek zboża zanim młyn przyjmie je do zakupu oraz naturalne rzeczy, takie jak dokumenty sprzedaży. Byłoby też niezwykle ciekawe i prawdziwe życie, gdyby ceny wahały się w zależności od zbiorów. Bardzo często zdarza się, że ceny są niższe, jeśli wszyscy zebrali naprawdę dobre plony, a jeśli istnieje skrajny niedobór zbiorów z powodu pewnych szkód pogodowych, cena może naprawdę wzrosnąć. Oczywiście byłoby to o wiele bardziej złożone, ale gracze musieliby bardziej planować – zdobywać kontrakty i tym podobne, aby zapewnić sobie stabilne ceny. Wierzymy, że zmieniłoby to grę na LS22, aby była o wiele ciekawsza!

Więcej modów dla graczy Playstation i Xbox

Prawdopodobnie najczęstszym życzeniem płynącym od graczy jest to, aby każdy chciał więcej możliwości modowania konsol. Niestety nie jest tak, że słynni twórcy modów do LS22 robią to po prostu celowo. Właściwie większość ograniczeń wynika z Microsoftu i Sony. Ci faceci nie pozwalają na modyfikację skryptu, przez co nie jest możliwe zrobienie naprawdę dobrych i wartościowych modów do gry. Jedyne, co jest możliwe, jest wydane w modhub i są to głównie pojazdy i mapy bez skryptów. Uważamy jednak, że GIANTS może już zrobić jedną rzecz, która ułatwiłaby życie graczom. Wiele osób narzekało, że publikowanie modów przez modhub jest dość skomplikowane, ponieważ komunikaty o błędach od GIANTS bardzo się zmieniają, więc jeśli deweloperzy przybyli przekazują je częściej i wyraźniej, byłby to świetny sposób na publikowanie modów o wiele płynniej.

Więcej życia na mapie

Możesz już to zrobić, jeśli jesteś w trybie wieloosobowym, ale oczywiście uważamy, że tryb dla pojedynczego gracza również mógłby być zaawansowany w tym temacie. Byłoby miło móc zobaczyć wszystkie maszyny na polach w pobliżu – innymi słowy sąsiednie pola. Co więcej, w grze naprawdę brakuje prostych rzeczy, które są powszechne w prawdziwym życiu – mogą to być ludzie chodzący po chodnikach, sygnalizacja świetlna przedłużająca podróż, ptaki śpiewające wiosną, ruch uliczny i tym podobne rzeczy. Gdyby to było obecne w nowym LS22, z pewnością sprawiłoby to, że byłoby o wiele bardziej realne. To, co jest naprawdę niesamowite, a o czym chcemy wam opowiedzieć, to to, że twórcy potwierdzili, że będzie mod do fabuły, który będzie zawierał wiele podobnych do życia rzeczy. Oczywiście jest to tylko plan na przyszłość, nie dla LS22, ale to wciąż wspaniała rzecz, która może się wydarzyć w ciągu najbliższych kilku lat!

Własna farma

Wszyscy wiemy, że w innych podobnych grach, jak w prawdziwym życiu, rzeczy mogą ulec uszkodzeniu. Na przykład drzwi mogą się wyłamać, drogi muszą zostać naprawione, budynki muszą zostać odnowione lub wybudowane zupełnie nowe. Byłoby również bardzo przydatne, gdyby niektóre drobne naprawy można było łatwo wykonać za pomocą młotka lub śrubokręta – takie rzeczy zdarzają się również w prawdziwym życiu. Ponadto, oczywiście, większe projekty budowlane mogą być możliwe, na przykład w LS19 gracze mogli zaprojektować własne podwórko, co było niesamowite. Aby uzyskać więcej możliwości w trybie budowania, zdecydowanie chcemy mieć więcej przedmiotów, takich jak różne rośliny, ogrodzenia, krzaki, a nawet więcej rodzajów budynków. Na koniec uważamy, że posiadanie większej liczby zwierząt na farmie byłoby miłym dodatkiem – ponieważ w prawdziwym życiu musiałyby odwiedzać weterynarza itp. W tym momencie lista jest naprawdę nieskończona.

Nowe licencje

Farming Simulator ma już w grze wiele naprawdę fajnych marek, ale oczywiście są takie, które nadal chcielibyśmy zobaczyć. John Deere jest jednym z tych, które są popularne i niesamowite w LS22, ale są też mniejsze, które są świetne, obsługują określone odmiany upraw, więc zdecydowanie nie można ich przegapić. To, co naprawdę chcielibyśmy zobaczyć, to Iveco, CAT, Volvo, DAF i oczywiście Mercedes-Benz. Ponadto w Europie można znaleźć wiele mniejszych i mniej popularnych marek pojazdów, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. Społeczność przemówiła i miejmy nadzieję, że twórcy gry wezmą pod uwagę, że gracze chcą mieć więcej licencji w grze.

Nowe odmiany owoców

W poprzedniej wersji gry, LS19, dodano nowe gatunki zwierząt – konie. To majestatyczne stworzenia i wspaniale jest je mieć, ale byłoby też miło mieć kilka kóz. Jednak jedną z najgorszych części gry jest to, że brakuje nam wielu rzeczy, które faktycznie są po stronie owoców. Nadal nie jesteś w stanie uprawiać takich rzeczy jak pomidory, szparagi, ogórki, papryka, pory, fasola, rzodkiewka, truskawki i wiele innych. Uprawa takich warzyw oznaczałaby, że potrzebne będą nowe procesy i maszyny, dzięki czemu gra będzie bardziej zróżnicowana. Na przykład do szparagów potrzebna byłaby specjalna maszyna lub pomocnicy do zbioru, do innych rodzajów warzyw, możliwe, że potrzebna byłaby szklarnia z możliwością odpowiedniego podlewania i wykonywania tam innych ręcznych integracji. Tak więc, jak widać, w tej części gry LS wciąż jest duży potencjał. Mamy nadzieję, że do LS22 pojawi się więcej odmian warzyw lub owoców, a być może w odległej przyszłości do LS22 trafią bardziej egzotyczne rodzaje warzyw lub owoców – kakao, oliwki, a nawet ryż. Trzymajmy za to kciuki!

Dodatkowo uważamy, że uprawa większej ilości warzyw i owoców byłaby interesująca, ale również dodanie większej liczby możliwości przetwarzania byłoby niesamowite. Jest to jednak jeden z gorących tematów dyskusji w społeczności graczy. Jedna strona twierdzi, że głównym celem gry powinno być rolnictwo, a nie produkcja, ale inni twierdzą, że jest to w rzeczywistości całkiem realistyczna działalność, którą mogliby wykonywać prawdziwi rolnicy. Zapewne prawdziwi rolnicy nie chcą otwierać piekarni czy browaru, ale na pewno pomyśleliby o wykorzystaniu swoich krów i posiadaniu własnej farmy mlecznej. Byłoby to bardzo interesujące dla graczy, aby móc nie tylko uprawiać rośliny, ale także upewnić się, że krowy produkują mleko, a następnie możesz zrobić własne masło, ser, a nawet śmietanę!

Pory roku czyli pory roku i pogoda

Obecnie sezonowość w Farming Simulator jest nieco zbyt idealna. Lata są zawsze bardzo ciepłe i codziennie jest słonecznie. Jednak tak naprawdę nie dzieje się tak w prawdziwym życiu. Wszystkie cztery pory roku mają swoje zalety i wady, więc umiejętność radzenia sobie z tymi wadami naprawdę poprawiłaby grę LS22! Obecnie wszystkie te interesujące rzeczy są dostępne tylko za pośrednictwem moda Seasons i zdecydowanie powinno to stać się rzeczywistością w nowej grze LS22. Naprawdę wierzymy, że dzięki temu wszystko będzie bardziej realistyczne i fajne. Wyobraź sobie, że pogoda faktycznie wpłynęła na twoje zbiory – deszcz może wszystko zepsuć, więc ceny będą się bardzo wahać, a sama gra nie byłaby tak przewidywalna i łatwa do grania. O wiele więcej strategii musiałby przyjść do gry. Czy nie chciałbyś, aby było to możliwe w LS22?

Nowe zwierzęta

Wiemy już, jak hodować krowy, owce, kury i świnie. Właściwie ważne jest, aby mieli swój własny plan żywieniowy i przygotowywany jest każdego dnia. Wszystko, co wyhoduje się w gospodarstwach hodowlanych w LS22, dostarczane jest zwierzętom do jedzenia – takie jak siano, kukurydza, ziemniaki, mieszanki paszowe, słoma. Jak już wspomnieliśmy, poznaliśmy konie w LS19, ale naprawdę oczekujemy posiadania kóz w LS22.

Wschód i uprawa winorośli

Są to dwie rzeczy, które są związane z rolnictwem, ale zostały one tylko częściowo wydane w modach i nie zostały jeszcze zintegrowane z grą. Gdybyśmy byli w stanie uprawiać owoce, które otwierałyby bardzo interesujące zadania do wykonania: trzeba sadzić drzewa, podlewać je, zbierać plony, a jeśli są naprawdę dobre, można wyciskać sok ze swoich jabłek, aby uzyskać sok jabłkowy i go sprzedać! To samo dotyczy uprawy winogron, a następnie robienia z nich wina lub soku. Nie wspominając o niesamowitych maszynach, których trzeba by użyć do pielęgnacji pól winogron. Naszym zdaniem byłby to niesamowity dodatek do LS22.

Dynamiczna podłoga

Wierzymy, że gdyby pogoda wpłynęła na solidne, byłoby to bardzo ciekawe doświadczenie w grze. Czy możesz sobie wyobrazić, że nagle zatonąłbyś na swoim traktorze na bardzo błotnistym gruncie po ulewie? Potrzebowałabyś pomocy innych i ciekawych pojazdów, aby się stamtąd wydostać. Wykonywanie rutynowych czynności, takich jak siew, uprawa czy orka, na zdeformowanej glebie byłoby zdecydowanie bardziej skomplikowane. To zdecydowanie coś niesamowitego, co można by dodać do gry, ale rozumiemy, dlaczego niektórzy gracze i prawdopodobnie deweloperzy są zaniepokojeni. Dynamiczna podłoga może zmniejszyć wydajność gry, gdy trzeba ją zintegrować z trybem wieloosobowym i tym podobne. Jednak nadal uważamy, że te dodatkowe wyzwania mogą naprawdę poprawić ogólny poziom Farming Simulator 22.

Nowy system pomocniczy

To już niesamowite, że można było powierzyć swoje zadania pomocnikowi w LS19. Jednak ci pomocnicy nie są zbyt dobrzy w użyciu i nie są najbardziej niezawodni. Na przykład pomocnicy mogą zdecydować się na wcześniejszą przerwę, okrągłe pola mogą zostać źle przetworzone, a także zauważyliśmy, że krawędzie pól są dość często omijane. Nie jest to zbyt wygodne i rozumiemy, dlaczego społeczność wybrała Courseplay zamiast pomocnika. Dlatego uważamy, że w nowej grze LS22 powinno się to zmienić. Uważamy, że pomocnik nie tylko powinien nauczyć się działać mądrzej i wydajniej w terenie, ale także powinien mieć więcej funkcjonalności. Społeczność rozumie, że Courseplay ma tak wiele do zaoferowania i byłoby to trudne do pokonania, ale dodanie kilku prostych rzeczy, takich jak źródła transportu na wycieczki, byłoby niesamowitym dodatkiem w LS22. W końcu pozwoliłoby to wszystkim graczom robić więcej w tym samym czasie i mogliby posiadać i zarządzać większymi farmami i polami.

 

Autor:
FS22 Mods


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Pakiety mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!