Studnie v1.0

Studnie v1.0

Opakowanie zawiera 2 dołki różnej wielkości. Studnie produkują co godzinę wodę, którą można wykorzystać do produkcji. Obecnie nie ma możliwości czerpania wody przyczepą.

Mała studnia produkuje 800 litrów na godzinę, a duża 2000 litrów na godzinę. Będzie produkować wodę tylko wtedy, gdy produkcja została wcześniej aktywowana. Ponieważ obecnie woda nie może być pobierana przez przyczepę, sensowne jest jedynie automatyczne rozprowadzanie jej do produkcji (np. szklarni) w trybie produkcji lub sprzedaż bezpośrednia.

Podstawową ideą jest ułatwienie życia na farmach z wieloma szklarniami, dzięki czemu nie musisz spędzać całego czasu na napędzaniu wody.

Autor:
ANDR55


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!