Strautmann SEK802 Specjalne v1.0

Strautmann SEK802 Specjalne v1.0

Przyczepa 1-osiowa z konfigurowalnymi funkcjami specjalnymi.
Mała przyczepa do przewozu towarów sypkich i przedmiotów. Jest to specjalna konwersja i prawdopodobnie jest już znana niektórym z map Hof Bergmann z LS19. Przyczepa została teraz ponownie zrewidowana i dostosowana do standardu LS22.

Notatka:
W zależności od konfiguracji rodzaj obciążenia jest również wyświetlany na burtach (naklejka). UnitCargo oznacza przedmioty, a BulkCargo towary masowe.

Charakterystyka:
Różne opcje konfiguracyjne
Kilka nowych rodzajów opon do wyboru
Tablica rejestracyjna
nowe efekty dźwiękowe

Autor:
Farmer_Andy


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!