Stos pola do umieszczania v0.9

Stos pola do umieszczania v0.9

Zauważyłem, że nie zawsze opróżniasz silosy w 100% i dlatego utworzyłeś stos polowy lub po prostu zmieniłeś duży silos napędowy i dostosowałeś go.
– Umieść i sprzedaj prace
– Usunięto ściany silosu, betonowa platforma nadal tam jest (betonowa platforma ma również maksymalny rozmiar silosu)
– Z naczepą możesz również rozładować dokładnie na granicy i nie przekroczysz limitu. Oczywiście musisz uważać podczas pchania, aby nie przekroczyć limitu.
– Limit wypełnienia to około 1,5 mln – 2 mln
– Prace przykrywające i podczas mojego testu nie było tekstury świeżej kukurydzy po stanie odsłoniętym i udało się opróżnić silos w 100%.

Dla wyjaśnienia faktem, że w standardowych silosach w ścianie jest zawsze świeża tekstura kukurydzy nie dostajesz jej pustej to jest błąd w i3d, ten błąd powinienem był naprawić i życzę dużo zabawy z moim silos.

Autor:
BierKasten, Bier21


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!