Skrypt dźwiękowy Air Horse Connect v1.0

Skrypt dźwiękowy Air Horse Connect v1.0

Ten globalny skrypt dodaje do gry dźwięki służące do podłączania i odłączania węży sprężonego powietrza.
Jeśli węże sprężonego powietrza przyczepy są podłączone do ciągnika, słychać syczący dźwięk i słychać sprężone powietrze wpływające do przyczepy.
Podczas zdejmowania węży sprężonego powietrza słychać również syczący dźwięk.
Jeśli modyfikacja przyczepy nie zainstalowała (jeszcze) dynamicznych węży, nie słychać syczącego dźwięku.
Dotyczy to również przyczep, które posiadają tylko węże hydrauliczne, ponieważ są one hamowane za pomocą ciśnienia hydraulicznego zamiast ciśnienia powietrza.
W modDesc głośność syczących dźwięków sprzęgania i rozłączania można regulować indywidualnie (patrz zrzut ekranu w obszarze obrazów).
Ogromne podziękowania dla zespołu Modding World za opinie i testy!
Życzę dużo zabawy z modem!

Autor:
PeterAHCzym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!