Sezonowy wzrost w zachodniej Kanadzie v1.0

Sezonowy wzrost w zachodniej Kanadzie v1.0

Realistyczny wzrost dla zachodniej Kanady.
Jednak brak sadzenia na zimę, kolidował z sadzeniem/zbiorem wiosennym.
Dodano trzcinę cukrową i bawełnę, dzięki czemu są dostępne, jeśli chcesz, ale nie są w 100% realistyczne.

Bez poprawek do winogron, oliwek, topoli, trawy lub rzodkiewki.
W nowej grze rozpoczynającej się w sierpniu większość pól znajduje się w końcowej fazie wzrostu i we wrześniowych zbiorach.
Przez następny rok będziesz mógł zebrać większość plonów od sierpnia.
Sztuczna inteligencja nie sadzi na każdym polu w drugim roku, ale uprawy nadal podlegają prawidłowym cyklom sadzenia i zbiorów.

Steam, wewnątrz aplikacji steam>wspólne>symulator rolnictwa22>dane>mapy
Zrób kopię pliku maps_growth xml i odłóż to na bok.
Umieść tam mój plik maps_growth xml
Powinno to działać z grą, która już się rozpoczęła, lub z nowym zapisem, pamiętaj tylko, że twoja bieżąca gra może mieć przerzucenie na inny etap.
Na przykład, w październiku posadziłem pszenicę z przyrostem gry podstawowej, załadowałem xml wzrostu i teraz musiałem czekać na zbiory do sierpnia, ale wszystko działało dobrze.

Autor:
Jinxed


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!