Serwery FS22 Crossplay na PC i konsole

Serwery FS22 Crossplay na PC i konsole

Nitrado: Serwery Crossplay na PC i konsole

Nitrado to wiodący na świecie hoster serwerów gier, oferujący wysokiej jakości serwery gier w niskiej cenie dla różnych gier, w tym Farming Simulator 19, a wkrótce Farming Simulator 22. Serwery Nitrado umożliwiają prowadzenie stałej sesji wieloosobowej dla Ciebie i Twoich znajomych, którzy mogą wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie i mieć pełną kontrolę. Nawet za pośrednictwem aplikacji, która pozwala zarządzać serwerem Farming Simulator w dowolnym miejscu i tak łatwo, jak to możliwe.

Korzystając z najnowszych technologii, Nitrado stara się zapewnić swoim klientom jak najlepsze wrażenia z gry. Obejmuje to bezpieczne serwery, zabezpieczone ochroną DDoS i całodobową obsługę klienta. W sam raz na nową erę crossplay, Nitrado po raz kolejny jest naszym zaufanym partnerem w zakresie serwerów Farming Simulator 22.

„Crossplay to fantastyczna wiadomość i wreszcie pozwala graczom konsolowym również cieszyć się serwerami dedykowanymi. Gracze długo na to czekali. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że możemy być zaangażowani od samego początku, aby wesprzeć ten nowy sposób doświadczania gry”, komentuje Marcel Bößendörfer, dyrektor generalny Nitrado. Dowiedz się więcej o serwerach Nitrado na Nitrado.net!

Crossplay nadchodzi w Farming Simulator 22! Przegapiłeś nasze ogłoszenie crossplay? Idź, dogonić! W zestawie znajduje się FAQ. Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co to oznacza dla przyszłej rozgrywki wieloosobowej, posłuchaj nowego odcinka naszego podcastu!

Jako gość specjalny witamy w podkaście Marcela Bößendörfera, dyrektora generalnego Nitrado – wiodącego na świecie dostawcy serwerów dedykowanych do gier, w tym serwerów z serii Farming Simulator. Dowiedz się więcej o Nitrado poniżej!

Treść podcastu 11

  • Gra międzyplatformowa w Farming Simulator 22
  • Rozmowa z Marcelem Bößendörferem, dyrektorem generalnym Nitrado

 

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Prefab mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!