Rozszerza zoom kamery pojazdu v1.0

Rozszerza zoom kamery pojazdu v1.0

Ten mod rozszerza zoom kamery wszystkich pojazdów.

Napisałem mały skrypt, który rozszerza zoom kamery wszystkich pojazdów, jeśli jest większy niż 0 i mniejszy niż nowa wartość skryptu.
Czy plik „FS22_cameraZoomExtension.zip” można skonfigurować w modDesc.

Kod:

<vehicleCam transMax = „NEUER_WERT_DEN_DU_WILLST” />

Powinieneś mieć numer z. napisz np. 23,5, będzie zaokrąglone. Więc to nie działa. Ustawiłem teraz 80 i uważam, że to wystarczy. Jeśli chcesz więcej, po prostu zwiększ liczbę w modDesc.
Do tej pory miałem kilka pojazdów, w których maksymalny zoom kamery był dla mnie za mały. Stąd ten mod. Z modami lub oryginalnymi urządzeniami można to regulować ręcznie, ale jest to niepotrzebnie dużo pracy i jeśli chcesz używać pojazdów w MP, musisz je ponownie wgrać. Co więcej, nie możesz uzyskać dostępu do DLC. Wyjątek: Z LUA ..: D
Po prostu umieść pobrany plik ZIP w folderze modów i aktywuj go. Reszta idzie sama.
MFG Ifko

Autor:
Ifko[nator]


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!