Rozładowanie ręczne v1.0

Rozładowanie ręczne v1.0

Ten skrypt umożliwia ręczne uruchamianie i zatrzymywanie przeciążania.
Cześć wszystkim!
Mam tutaj mały skrypt, który sprawia, że praca z kombajnami, kombajnami lub pojazdami transferowymi jest trochę bardziej realistyczna.
Za pomocą tego skryptu można samodzielnie rozpocząć i zatrzymać przeciążanie. Więc nie tylko przejeżdżaj przez przyczepę. Ale bądź ostrożny, jeśli odjedziesz od przyczepy podczas jej rozładowywania, przewróci się ona na ziemię. To samo dotyczy sytuacji, gdy błędnie obliczysz podczas ruszania i nie uderzysz w przyczepę rurą. To nie pomyłka, to celowe. Dlatego zaleca się ostrożność. : gwizdanie:
Uczyniłem to również konfigurowalnym. Oznacza to, że każda młocarnia, kombajn i wózek przeładunkowy powinny mieć w sklepie konfigurację o nazwie „Przeładowanie ręczne”. Jeśli wybierzesz tam „Nie”, ręczne przeciążenie, dla którego pojazd jest wyłączony. Standardową wartością jest „Tak”, więc musisz zacząć przeładowywać ręcznie, gdy pożyczasz sprzęt do misji. Ale nie możesz jej tu zrzucić na ziemię, bo ta ziemia nie należy do ciebie. Więc jest trochę bardziej zrelaksowany. : D

Przypisanie klawiszy do uruchamiania i zatrzymywania przeciążania:
Klawiatura: [R] Kontroler: [LB] + [Y]

Przypisanie kluczy do PipeCam: (klucz musi być trzymany)
Klawiatura: [Y] (na angielskiej klawiaturze jest to klawisz [Z])
Kontroler: [RB] + [LB] + [A]

Myślę, że to wszystko…
Życzę dużo zabawy z modem!

Autor:
Ifko[nator]


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!