Rolnictwo precyzyjne dla FS22: rozmowa z John Deere

Rolnictwo precyzyjne dla FS22: rozmowa z John Deere

Projekt Precision Farming, prowadzony przez EIT Food i John Deere, jest kontynuowany z nowym i ulepszonym DLC do Farming Simulator 22. Rozmawialiśmy z Thomasem Engelem, menedżerem ds. strategii innowacji w firmie John Deere, o nadchodzącej wersji Precision Farming do gry.

Obejrzyj wywiad z Stefanem Maurusem, naszym programistą rozgrywki i głównym integratorem funkcji Precision Farming, poniżej!

Czego można oczekiwać od DLC

Nowa wersja dodatku Precision Farming DLC do Farming Simulator 22 będzie zawierała funkcje wersji początkowej, takie jak rodzaje gleby, pobieranie próbek gleby, aplikacje o zmiennym dawkowaniu i analizę ekonomiczną. Ponadto wdrożone zostaną zaawansowane technologie rolnictwa precyzyjnego, aby zwiększyć zrównoważony rozwój Twoich gospodarstw.

Wprowadzone zostaną czujniki optyczne, które pozwolą na ograniczenie stosowania herbicydów oraz nawozów organicznych i mineralnych. W niedalekiej przyszłości omówimy więcej szczegółów, więc bądźcie czujni!

DLC ukaże się wiosną przyszłego roku

W tej chwili skupiamy się na nadchodzącej premierze Farming Simulator 22, która odbędzie się 22 listopada. Premiera nowej wersji DLC Precision Farming zaplanowana jest na wiosnę 2022 roku. Wszyscy posiadacze Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One będą mogli ją pobrać za darmowy.

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Frezy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!