Rodzaje wypełnień TP v1.0

Rodzaje wypełnień TP v1.0

To pierwsze pliki, które wypuszczam dla FS22. Uwaga, to nie jest mod, to pliki dla moderów tworzących mapy z nowymi typami wypełnienia dla górnictwa i budownictwa. Jeśli nie tworzysz map, te pliki nie są dla Ciebie interesujące.

Instrukcje znajdują się w pliku .rar. Plik zawiera tekstury i pliki xml do umieszczenia na mapie.

Dla graczy:
Jeśli to pobierzesz i uważasz, że to mod, usuń.

Dla modderów:
1- umieść folder fillPlanesTP na swojej mapie
2- otwórz plik map.xml i dodaj to:

<fillTypes filename="maps/mapUS/fillPlanesTP/maps_fillTypes.xml" />
<densityMapHeightTypes filename="maps/mapUS/fillPlanesTP/maps_densityMapHeightTypes.xml" />

Pamiętaj, że musisz wskazać właściwą ścieżkę do folderu fillPlanesTP. W moim przypadku jest to „maps/mapUS/”, musisz zwrócić uwagę na ścieżkę, którą masz.

Jeśli zrobisz to dobrze, masz już nowe typy wypełnienia na swojej mapie.
3- dodaj typy wypełnień jako stos na swojej mapie. Otwórz swoją mapę w Giants Editor w wersji 9.0.1 lub nowszej i zapoznaj się z plikiem fruitTPcode.xml, który udostępniam z kanałami dla TerenDetailHeigh (jeśli nie wiesz, co to za samouczki).
Jeśli masz wątpliwości, wejdź na mój kanał discordowy, staram się Ci pomóc.

Autor:
Nonnus


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!