Region Niederrhein v1.0.0.0

Region Niederrhein v1.0.0.0

Region Dolnego Renu położony jest w powiecie Kleve, głęboko na zachodzie Nadrenii Północnej-Westfalii. Tutaj kraj jest bardzo płaski z wieloma turbinami wiatrowymi.
Na mapie znajduje się wiele gospodarstw do uprawy i kilka stacji rozładunku, a także dwie mniejsze wioski.
Największe pole ma powierzchnię 8,7 hektara, co umożliwia długą obróbkę, a także można je łatwo obsługiwać przy współpracy kilku graczy.
Poszczególne gospodarstwa różnią się od siebie wielkością. Od małych, starszych gospodarstw po nowoczesne gospodarstwa mleczne – wszystko jest uwzględnione na mapie.
Serdeczne pozdrowienia
Niklas, czyli Fendt Vario 936

Autor:
Fendt Vario 936


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!