Przestawne szopy CBJ v1.0

Przestawne szopy CBJ v1.0

Oto niektóre z budynków CBJ Midwest Modding z FS17 i FS19. Wszystkie modele zostały przez nich wykonane. Po prostu uczyniłem je umieszczalnymi i nawróconymi.
Zestaw zawiera: 40×60 Quonset ze spustem sklepowym, 40×60, 52×72 i 72×150 szopy w kolorze białym, zielonym, czerwonym i jasnobrązowym. Dziennik jest czysty. Bez błędów. Domyślne wyzwalacze dla świateł i drzwi. **Uwaga: wyzwalacz światła 72×150 znajduje się dalej w budynku niż reszta — nie można go zmienić.

Autor:
Models: CBJ Midwest Modding Convert: cjwilksy Giants: props used in Quonset


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Pakiety mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!