Przechowywanie sałaty v1.1

Przechowywanie sałaty v1.1

Ten mod to prosty, nadający się do umieszczenia magazyn sałatek o pojemności 30 000 l (150 palet do sałatek).
Magazyn jest w grze traktowany jak produkcja, dzięki czemu możliwe jest składowanie towarów zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Jeśli ustawisz tryb produkcji szklarni na automatyczny, sałata będzie przechowywana w magazynie.
Sałata jest przechowywana w magazynie.
Jak zwykle przy nowych produkcjach, pierwsze palety są już na zewnątrz i gotowe do odbioru.
Tryb wydania w magazynie można również zmienić na Sprzedaj bezpośrednio, w którym to przypadku towar zostanie sprzedany bezpośrednio. Palety, które znajdują się przed magazynem, nie będą brane pod uwagę przy sprzedaży, jak zwykle przy nowych produkcjach.
Na razie magazyn istnieje tylko dla sałaty. W razie potrzeby można go jednak stosunkowo szybko przerobić na pomidory lub truskawki.

Autor:
ANDR55


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!