Produkcja biodiesla v1.2

Produkcja biodiesla v1.2

Produkcja biodiesla nadającego się do uprawy może być wykorzystana do produkcji oleju napędowego. Linie produkcyjne. Rzepak = Olej napędowy. Mod jest w wersji 1.1, a kolejne wersje będą dostępne w kolejnych liniach produkcyjnych, a także inne produkcje.

Dziennik zmian 29.11.2021 Wersja 1.2
Poprawka ClearArea Richitg została wycofana.
Poprawka LevelArea GroundType jest teraz poprawnie ustawiany po umieszczeniu.
Poprawiono produkcję poprawek.
Nowa tekstura
Nowe obiekty
Dodano nowy FillType Sonnenblumen / Sunflower prośba użytkownika

Istnieją również plany, że biodiesel może być faktycznie produkowany i że inny problem produktowy, taki jak beczki biodiesla na paletach, będzie drugim problemem produktowym
Życzę dużo zabawy z modem i zapraszam do umieszczania mojego moda na innych stronach z modami, korzystając z oryginalnego linku do pobrania.

Autor:
SidoxGamer


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Budynki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!