Prefabrykowana obora dla krów BETA v1.0.0.0

Prefabrykowana obora dla krów BETA v1.0.0.0

Na razie stabilizacja w prefabrykatach, wypuszczę ją w wersji placeable, ale na razie wypuszczam ją w prefabrykatach, aby móc umieścić to w twojej grze!
Nie musisz umieszczać mnie w napisach końcowych, jeśli wypuścisz to na swoje mapy! każdy, kto chce zrobić kolejny projekt, przychodzi pv
jeśli masz jakieś informacje, które pomogą mi ulepszyć moje błędy 3D, itp., jestem zainteresowany.

Autor:
LE FERMIER DU 80


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!