Precision Farming: nowe darmowe DLC do Farming Simulator 22

Precision Farming: nowe darmowe DLC do Farming Simulator 22

Czy pobrałeś darmowe DLC Precision Farming do Farming Simulator 19? Jeśli nie, wypróbuj! Po wydaniu w grudniu zeszłego roku dodaliśmy do gry technologię inteligentnego rolnictwa. Ale to był dopiero początek. W najbliższej przyszłości będziesz mógł zmniejszać ślad środowiskowy swojej wirtualnej farmy!

Więcej rolnictwa precyzyjnego w Farming Simulator 22

Kontynuacja „Projektu Precision Farming” to nowe, ulepszone DLC do Farming Simulator 22. Włączając funkcje początkowej wersji, takie jak rodzaje gleby, pobieranie próbek gleby, aplikacje o zmiennym dawkowaniu i analiza ekonomiczna, nowe DLC posunie się dalej.

Wdrożone zostaną zaawansowane technologie rolnictwa precyzyjnego: Aby zwiększyć zrównoważony rozwój Twoich gospodarstw, wprowadzone zostaną czujniki optyczne. Pozwala to na zredukowanie stosowania herbicydów oraz nawozów organicznych i mineralnych.

Omówimy więcej szczegółów i przyjrzymy się nowym funkcjom i ulepszeniom później. Jak wiecie, obecnie ciężko pracujemy nad wprowadzeniem Farming Simulator 22 22 listopada.

Udany projekt się rozrasta

Pierwsza wersja dodatku Precision Farming DLC do Farming Simulator 19 odniosła wielki sukces i została pobrana milion razy na całym świecie na PC i konsole. Jeśli przegapiłeś wiadomości dotyczące pierwszego DLC Precision Farming, oto, co powinieneś wiedzieć:

Projekt, zainicjowany w 2020 roku przez firmę John Deere i finansowany przez EIT Food, wiodącą europejską inicjatywę na rzecz innowacji żywności, ma na celu dostarczenie wiedzy na temat technologii zrównoważonego rolnictwa. Wdrożenie rolnictwa precyzyjnego w Farming Simulator to jeden z kroków EIT w celu zwiększenia świadomości.

Oprócz EIT Food i John Deere w projekcie uczestniczą także różni partnerzy z Unii Europejskiej: Uniwersytet w Hohenheim (Niemcy), Uniwersytet w Reading (Wielka Brytania) oraz Grupo AN (największa spółdzielnia zbożowa w Hiszpanii). Nowością na stole w tym roku jest Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk promujący tę technologię wśród młodych rolników z Europy Wschodniej.

Darmowe DLC ukaże się wiosną przyszłego roku – więcej na FarmCon

Wyżej wymienieni partnerzy są kluczem do kontynuacji projektu. Pierwsze DLC zostało dokładnie ocenione przez ekspertów rolniczych, studentów, rolników i innych. Oczywiście opinie graczy były ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o dalszym rozwoju projektu. Dlatego możesz również spodziewać się ulepszeń już istniejących funkcji na podstawie twoich opinii.

Podczas gdy koncentrujemy się na nadchodzącej premierze Farming Simulator 22 22 listopada, nowa wersja dodatku Precision Farming DLC ma ukazać się wiosną 2022 roku. Wszyscy posiadacze Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One będą mogły ją pobrać za darmo.

Więcej informacji o projekcie zostanie udostępnionych na FarmCon 21 lipca, transmitowanych na oficjalnym kanale Twitch od 21 do 23 lipca. Dostroić!

Chcieć wiedzieć więcej?

  • Pobierz Rolnictwo precyzyjne dla FS19
  • Przeczytaj wstępne ogłoszenie o projekcie
  • Dowiedz się więcej o rolnictwie precyzyjnym
  • Dowiedz się więcej o żywności EIT
  • Pierwsze spojrzenie na rodzaje gleby i pobieranie próbek gleby
  • Pierwsze spojrzenie na poprawę wydajności i analizę ekonomiczną
  • A oto nasz film wprowadzający do pierwszego DLC:
Autor:
Farming Simulatotor 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Frezy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!