Prasa PRP-1.6 v1.0.0.0

Prasa PRP-1.6 v1.0.0.0

Przeznaczone do zbierania rolek siana i słomy oraz prasowania ich w cylindryczne bele (bele) z jednoczesnym automatycznym owijaniem sznurkiem.
Głównymi komponentami są napęd kół, mechanizm podbieracza, przenośnik podający, komora prasowania, jednostka owijająca, system alarmowy, mechanizm napędowy i system przenoszenia.
Mechanizm podbieracza składa się z podbieracza bębnowego wyposażonego w cierne sprzęgło bezpieczeństwa oraz mechanizmu podnoszenia podbieracza.

Specyfikacja:
– Cena: 2.500 $;
– Wymagana moc: 40 KM;
– Rozmiar beli: 125/150 cm;

Konfiguracje:
– Koła;
– Tarcze;

Kolor:
– Baza, dyski, kalkomanie, tarcze.

Autor:
USMT


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Ciągniki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!