Pierwsze spojrzenie na łańcuchy produkcyjne w FS22

Pierwsze spojrzenie na łańcuchy produkcyjne w FS22

Rozpocznij łańcuchy produkcyjne w Farming Simulator 22! I nie poprzestawaj na sprzedaży pszenicy po żniwach. Zamiast tego dostarcz go do młyna zbożowego, aby został przetworzony na czystą mąkę i zanieś go do lokalnej piekarni. Następnie decydujesz, co z nim zrobią!

Nowe typy budynków, sklepy i firmy

Pierwsze spojrzenie na łańcuchy produkcyjne w FS22

Więc co dokładnie nowego? W Farming Simulator 22 dostępnych jest wiele nowych typów budynków. Chociaż niektóre z nich są już umieszczone na nowych mapach i gotowe, aby zabrać twoje towary do dalszego przetwarzania, możesz je także zbudować samodzielnie – czyniąc z nich swój biznes, aby rozszerzyć działalność rolniczą. Ponieważ funkcja jest wciąż w toku, nie pokażemy Ci dzisiaj wszystkiego.

Jedną z firm wchodzących w skład łańcucha produkcyjnego jest piekarnia. Jeśli chcesz zarabiać na pysznych ciastkach lub puszystym chlebie, musisz zaopatrywać je w mąkę, cukier i masło oraz inne składniki. Aby je zdobyć, musisz odwiedzić inne ogniwa łańcucha, takie jak młyn zbożowy, mleczarnia lub cukrownia.

Twój nowy chleb i masło

Pierwsze spojrzenie na łańcuchy produkcyjne w FS22

To, w jaki sposób przeniesiesz jeden zasób z jednego punktu do drugiego, to twój wybór: albo sam go zabierz, jeśli twoje gospodarstwo rolne jest w stanie obsłużyć mnóstwo towarów, albo pozwól firmom zająć się ciężkim podnoszeniem – oczywiście za opłatą. Na przykład młyn zbożowy lub cukrownia pozwalają zdecydować, czy sam transportujesz przetworzone towary do następnego ogniwa w łańcuchu, czy też młyny je dostarczają.

Również w przypadku piekarni możesz zdecydować, czy sprzedają wyprodukowane towary bezpośrednio, czy też dystrybuujesz je do lokalnego supermarketu, restauracji lub targu rolnego, aby generować jeszcze większy dochód. Tak czy inaczej, jeśli sprzedajesz kosze pełne świeżo upieczonego chleba zamiast tylko zebranej pszenicy, zarobisz więcej pieniędzy.

Zwłaszcza, że nie tylko masz różne opcje co do produkcji, ale możesz rozpocząć wiele produkcji jednocześnie. Tylko upewnij się, że zapewniasz niezbędne zasoby, aby utrzymać produkcję.

Więcej informacji do śledzenia – bądź na bieżąco!

Pierwsze spojrzenie na łańcuchy produkcyjne w FS22

Wkrótce zajmiemy się bardziej szczegółowymi łańcuchami produkcyjnymi w Farming Simulator 22! Ponadto, jeśli nie zaznaczyłeś jeszcze tego w swoim kalendarzu, nie przegap tegorocznego FarmConu! Od 21 lipca do 23 lipca codziennie streamujemy, prezentując Wam wiele nowości na temat gry. Oglądanie jest bezpłatne.

Autor:
Farming Simulator


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!