Pierwsze sceny rozgrywki na żywo z Farming Simulator 22

Pierwsze sceny rozgrywki na żywo z Farming Simulator 22

Czy oglądałeś FarmCon na żywo, by być świadkiem premiery rozgrywki w Farming Simulator 22? Nie martw się, jeśli tego nie zrobiłeś – pierwsze sceny z gry możesz obejrzeć na poniższych filmikach!

Kierownik ds. kontroli jakości Ken Burgess i twórca rozgrywki Stefan Maurus z GIANTS Software przyglądają się kilku interesującym nowym szczegółom, które znajdziesz w Farming Simulator 22. Większość z nich nie została wcześniej ogłoszona – więc nie przegap!

Pierwsze sceny rozgrywki na żywo z Farming Simulator 22

Ken i Stefan pozwalają rzucić okiem na nowe liście upraw dynamicznie reagujące na wiatr, ulepszone efekty cząsteczkowe oraz inne nowe funkcje i ulepszenia. Poniżej znajdziesz krótkie streszczenia obu filmów z rozgrywki – ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, obejrzyj filmy!

Obejrzyj pierwszą rozgrywkę na żywo!

 

Opisane w części pierwszej:

 • Ulepszone ulistnienie i dynamiczne reakcje wiatru na uprawy
 • Efekty mapowania okluzji paralaksy na teksturach podłoża
 • Nowa marka: Continental!
 • Nowa funkcja: automatyczna regulacja nachylenia i wysokości hedera
 • Nowa funkcja: ręczna zmiana biegów!
 • Ulepszone animacje i dźwięki
 • … i więcej!

W części drugiej:

 • Nowe tekstury podłoża dla różnych narzędzi do prac ziemnych…
 • …i ich wpływ na rozgrywkę
 • SIODŁO CLAAS XERION TRAC
 • Nowa obora firmy Rudolf Hörmann
 • Ulepszona aplikacja gnojowicy
 • … i więcej!

Pierwsze sceny rozgrywki na żywo z Farming Simulator 22

Bądź na bieżąco, jest więcej!

Jeśli oglądałeś FarmCon na żywo na Twitchu, zobaczyłeś też więcej informacji na temat łańcuchów produkcyjnych i jeszcze więcej rozgrywki na żywo. Wkrótce śledzimy to na naszym blogu i zapewniamy jeszcze więcej wrażeń oprócz prezentacji łańcuchów produkcyjnych FarmCon.

Oczywiście po tym nadal nie skończyliśmy. Wciąż musimy ujawnić jeszcze więcej funkcji i ulepszeń, które pojawią się w Farming Simulator 22. Czekajcie na więcej!

Zamów w przedsprzedaży już teraz, aby otrzymać bonus!

Pierwsze sceny rozgrywki na żywo z Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i Google Stadia. Zamów już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC za darmo!

Autor:
Nie mamy żadnych informacji o autorze tego moda. Jeśli jesteś autorem, skontaktuj się z nami lub zostaw komentarz poniżej, a my dodamy Twoje kredyty.


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Dodatki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!