Pakiet modów 3 autorstwa Stevie

Pakiet modów 3 autorstwa Stevie

W tym pakiecie znajdują się następujące mody.

Kotte TSA Multitanker, może przewozić odpady płynne, mleko, wodę, paliwo, nasiona, wapno i nawozy. Może przeciążać wszystkie powyższe, nawet siewniki i paliwo do zbiorników lub maszyn do napełniania itp. Może sprzątać palety odpadów, jest dostępny z wyborem koloru, wyborem kół i wyborem pojemności

Mack Superliner 1976 z wyborem koloru, wyborem mocy silnika, wyborem kół, wyborem drugiej osi skrętnej i dodanym tylnym wysokim zaczepem.

Amazone ATS3200, z wyborem koloru, wyborem pojemności i mniejszym zużyciem produktu.

Amazone ZGTS z wyborem koloru, wyborem pojemności i mniejszym zużyciem produktu. Dodatkowe podwójne zwężenia dodane dla Trelleborga i Mitchelina.

Bredal K165 z wyborem koloru, wyborem pojemności i mniejszym zużyciem produktu. Dodatkowe podwójne zwężenia dodane dla Trelleborga i Mitchelina.

Rozpakuj pobrany plik i umieść mody w folderze modów, baw się z nimi.

Autor:
Stevie


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Pakiety mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!