Nvidia DLSS i DLAA zbliżają się do FS22

Nvidia DLSS i DLAA zbliżają się do FS22

Nie martw się o swoje ramy: technologia DLSS firmy Nvidia będzie dostępna w Farming Simulator 22 w dniu premiery! Z nowej technologii Nvidii skorzystają wszyscy posiadacze procesorów graficznych GeForce RTX. Zobacz film porównawczy poniżej!

DLSS i DLAA?

DLSS oznacza „Deep Learning Super Sampling”, technologię renderowania AI, która zwiększa wydajność grafiki przy użyciu dedykowanych procesorów Tensor Core AI na kartach graficznych z serii GeForce RTX. Ta technika renderuje klatki w niższej rozdzielczości niż wyświetlana, ale przy użyciu głębokiego uczenia, rodzaju sztucznej inteligencji, klatki są ponownie skalowane (wypełnia brakujące informacje), aby wyglądały tak ostro, jak można by się spodziewać w natywnej rozdzielczości .

DLAA to „Deep Learning Anti-Aliasing” Nvidii, funkcja antyaliasingu, która jest w zasadzie DLSS z usuniętą częścią skalowania: sztuczna inteligencja koncentruje się na lepszym antyaliasingu. Zamiast zwiększać skalę obrazu jak DLSS, sztuczna inteligencja Nvidii koncentruje się na poprawie antyaliasingu w natywnej rozdzielczości.

Jak działa Farming Simulator 22 z DLSS/DLAA?

W skrócie: wyższe rozdzielczości, ostrzejsza jakość obrazu i wyższa liczba klatek na sekundę.

Włączenie DLSS w ustawieniach gry oznacza piękny, ostry obraz bez dużego wpływu na liczbę klatek na sekundę. Potrzebujesz przykładu? Po włączeniu DLSS możesz wyświetlać Farming Simulator 22 w 4K, podczas gdy w rzeczywistości jest on renderowany tylko w rozdzielczości 1080p. Obraz jest powiększany przez inteligentną sztuczną inteligencję, która uzupełnia brakujące informacje. Tak więc renderujesz grę w rozdzielczości 1080p lub 1440p, DLSS uzupełnia brakujące informacje, a rezultatem jest: wyższa liczba klatek na sekundę bez zauważalnej utraty jakości obrazu w porównaniu do 4K! Dowiedz się więcej o DLSS w Nvidii.

Włączenie DLAA zapewnia ostrzejszy obraz bezpośrednio w natywnej rozdzielczości. Został zaprojektowany, aby wygładzić krawędzie między pikselami – tak zwany Aliasing, który tworzy efekt schodków. DLAA jest wydajniejszą alternatywą dla technik antyaliasingowych, takich jak MSAA, TAA i FXAA, a jednocześnie ma na celu zapewnienie wyraźnego i płynnego obrazu nawet w ruchu. Tak więc, jeśli twoja karta graficzna RTX i tak poradzi sobie z natywną rozdzielczością, do której i tak dążysz, DLAA po prostu wyostrza obraz za pomocą sztucznej inteligencji.

Jeśli nie masz ekranu 1440p lub 4K (lub nawet 8K, jeśli jesteś jednym z nielicznych), DLSS/DLAA nadal mają pozytywny wpływ na twoje wrażenia, dzięki czemu wyższa liczba klatek na sekundę jest łatwiej osiągalna. Zamiast wyższej rozdzielczości osiągasz wyższą liczbę klatek na sekundę. Czy to nie jest coś?

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza Farming Simulator 22 Mody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!