NRD 16x Mapa Australii BETA v1.0.0.0

NRD 16x Mapa Australii BETA v1.0.0.0

Cześć chłopaki
Dzisiaj udostępniam wersję BETA mojej 16-krotnej mapy australijskiej o nazwie Great Dividing Range.

– 290 pól
– 140 dziwnych pól uprawnych
– 2 miasta
– 5 pastwisk dla owiec
– 2 pastwiska dla bydła
– Wiele obszarów logowania

Uwaga: stworzyłem tę mapę specjalnie dla serwera wieloosobowego, dlatego niektóre rzeczy są określone.
TA MAPA JEST WCIĄŻ BETA, WIĘC NIE WSZYSTKO JEST IDEALNE. Jest jeszcze trochę do zrobienia i naprawy, właśnie straciłem trochę zainteresowania i nie mam w tej chwili czasu. Wrócę do tego i opublikuję aktualizację w przyszłości.

Chciałbym podziękować wszystkim chłopakom z grupy AMC za wszelką pomoc przy tej mapie. Zdecydowanie doceniam wszelką pomoc, jakiej mi udzieliliście. Wiesz kim jesteś.
Również dzięki poważnym modom za jego tekstury zarostu.

Ciesz się mapą, mam nadzieję, że dobrze się przy niej bawicie. Z niecierpliwością czekam na zrzuty ekranu osób, które w to grają.

Autor:
Aussie Modding Coop


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!