Nowoczesna chlewnia v1.1.0.0

Nowoczesna chlewnia v1.1.0.0

Przedstawiam Wam nowoczesny chlewik, będzie w stanie pomieścić 270 świń za sumę 75500€ do zakupu.

v1.1.0.0
Modyfikacja spustu żywności, który był trudno dostępny, możesz teraz opróżnić śmietnik lub inny przed kruszarką
Zmieniono liczbę świń na 270 zwierząt

Dostępnych jest kilka animacji, ale które jednak tylko jedna jest obowiązkowa, chodzi o tę dotyczącą jedzenia za jedzenie, które będziesz musiał AKTYWOWAĆ SYSTEM ŻYWIENIA, czyli oczywiście wcisnąć przełącznik oznaczony „Aktywuj system żywienia”, a następnie idź i napełnij kruszarkę, która znajduje się z boku silosu. Oczywiście bez tego nie będziesz w stanie karmić swoich świń, co między nami spowoduje (finansowe) obawy, jeśli Twoje świnie będą głodować.

Potem za trochę więcej RP znajdziesz włącznik światła ogrzewania skrzynek, włącznik światła wewnętrznego i zewnętrznego, włącznik otwierania siatki bo tak mulczowanie odbywa się po stronie, gdzie siatka otwarty .
Wszystkie drzwi pudeł otwierają się.

Dużo czasu poświęciłem na tworzenie tego chlewu, to tylko v1.0, proszę o trochę tolerancji jeśli masz niestety jakieś problemy. Błagam, daj mi znać, abyśmy mogli to wszystko razem poprawić. Czekam na wszelkie opinie, dobre lub złe. Krytyka jest nie tylko negatywna.

W sprawie tych, o których przestaję mówić, życzę dobrej gry i dobrego odkrycia.

Autor:
CLModding


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!