Nowa mapa Alpine Plus v1.0.0.1

Nowa mapa Alpine Plus v1.0.0.1

Cześć wszystkim.
W ramach nauki opanowania nowego edytora do FS22 przedstawiam zapowiedzianą modyfikację mapy Alpine.
Do dyspozycji mamy wszystkie pięć ferm zwierzęcych, każda w innej części mapy. Pięć gotowych gospodarstw rolnych oraz Budynki firmy wykonawczej dla społeczności lokalnej.
Zatokę wypełniono i dodano kilka pól uprawnych, jest ich teraz 34. W związku z tym dodano nowe regiony (użytki rolne) do zakupu.
Kilka nowych obiektów z modyfikacji dokonanych przez społeczność moddingową.
Dodano więcej drzew w północnej części mapy dla drwali.
Naprawiono kolizje na krawędziach mapy, nie powinniśmy już wypaść.
Grając na dowolnym poziomie trudności, budynki nie znikają. Czysty log bez błędów. Znaki drogowe już się nie przewracają.
Uwaga! Zastanów się dokładnie, co chcesz zrobić na mapie, gdy kupujesz teren z farmą, nie możesz go sprzedać.
Rozpocznij grę na poziomie średniozaawansowanym, mając 1,5 miliona euro na zakup ziemi i dobry początek.
Życzę wszystkim dobrej zabawy.

Autor:
Giants Software , Concept by Yazu


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!