Mod Pack 15 i Neuro Silo Complex By Stevie v1.0

Mod Pack 15 i Neuro Silo Complex By Stevie v1.0

Rozpakuj pobrany plik i umieść zipy w folderze z modami, załaduj, włącz i graj. Mody w tym pakiecie zastępują wszystkie poprzednio wydane wersje.

Zawiera mody:
Widły do bel, widły do palet i łopata o dużej pojemności do ładowarek kołowych, aktualizacja Bednar SM18, przyczepa Convey All Semi-auger, Faro 4010d, Flexicoil St820 Kultywator/głębosz o zwiększonej stabilności, opcja wielofunkcyjna Ideal Combine, jumbo 10020DC, wagony Kinze Auger, Merge Maxx 950 , duże prasy New Holland/CaseIH HD, kombajn CH7, kombajn TX32, ładowarka kołowa W190D, przetrząsacz Hit16, prasa Impress125FC, przyczepy Rando Canavieiro do trzciny cukrowej, Stara Imperador 3, aktualizacja Mack Superliner.
Drugie ogniwo to kompleks Neuro Silo firmy Stevie, ogromny, który można umieścić w miejscu o ogromnej pojemności, z podwójnymi stacjami załadunku i rozładunku przyjaznymi dla Ai. Przechowuje wszystko, co widzi mapa, jako luzem i płyny.

Autor:
Stevie


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Pakiety mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!