Menedżer wzrostu drzewa v1.1.1.0

Menedżer wzrostu drzewa v1.1.1.0

Dziennik zmian 1.1.1.0:
– Zaktualizowano ikonę
– Dodano niemieckie tłumaczenie

Dziennik zmian 1.1.0.0:
– Zaimplementowano niestandardowe menu ustawień zamiast rozszerzania wbudowanego menu ustawień gry
— Naprawiono problemy z poruszaniem się po ustawieniach za pomocą kontrolera
– Naprawiono nieprawidłowe ładowanie nazw drzew dla map innych niż podstawowe (np. Las Silverrun z dodatku Platinum)
– Zmieniono oś tempa wzrostu, aby była bardziej intuicyjna (np. 105% jest teraz szybsze, a 95% jest teraz wolniejsze, zamiast na odwrót)
– Zaimplementowano grupowanie tempa wzrostu dla odmian tego samego typu drzewa

Spraw, aby leśnictwo w Twoim gospodarstwie było przyjemniejsze i bardziej ekonomiczne, kontrolując czas potrzebny do pełnego wzrostu każdego gatunku drzewa do osiągnięcia dojrzałości.
TGM daje możliwość zmiany tempa wzrostu określonego gatunku drzewa od 100% do 195% – lub nawet do 5%, jeśli sobie tego życzysz.

TGM udostępnia menu ustawień niestandardowych, do którego można uzyskać dostęp za pomocą domyślnego przypisania klawiszy LEWY ALT + 1. W ustawieniach gry wieloosobowej to menu będzie dostępne tylko dla administratorów.

Autor:
Beaver Bois Modding


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!