Mapa wielu farm w Elmcreek V 1.0.0

Mapa wielu farm w Elmcreek V 1.0.0

Elmcreek przeżył ciężkie chwile, tracąc wiele rodzin rolniczych w mieście. Teraz masz szansę zdobyć jedną z sześciu farm i odcisnąć swoje piętno!

Ta wersja Elmcreek otworzyła farmy we wszystkich czterech rogach mapy, a także ukryty obszar idealny na farmę. Wraz z oryginalną farmą w mieście daje tobie i twoim znajomym SZEŚĆ farm do wyboru!

Wszystkie inne części mapy zostały tak niezmienione, jak to tylko możliwe, a wszystkie przedmioty kolekcjonerskie nadal znajdują się blisko swoich pierwotnych miejsc.

Autor:
There is only Xul


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!