Mapa Skogberg v1.0

Mapa Skogberg v1.0

Witamy na mapie Skogberg, na mapie możesz wykonywać prace rolnicze i leśne. Ponieważ mapa jest tylko pierwszą wersją, można znaleźć błędy, ale naprawię je później Mapa jest w wersji 2, więc nie jest to ostateczna wersja, jeśli masz problemy z budynkami, rozpakuj tę mapę do folderu o nazwie FS22 USA MAP. mapa! Lider kreatora map!
Pamiętaj, że musisz wypakować tę mapę do folderu o nazwie FS22 USAMAP, w przeciwnym razie niektóre budynki nie będą działać!

Autor:
Johtaja Jari Tapani


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!