Mapa Middleburgh v1.1.0.0

Mapa Middleburgh v1.1.0.0

Middleburgh to mapa FS22 4 x oparta na górach Catskill w stanie Nowy Jork. Mapa zawiera niestandardową mapę gleby dla PF, MTA, 5 niestandardowych farm, powodzie, ogromny las, wiele niestandardowych produkcji, w tym bimber i wiele więcej.

Wersja 1.1 to najnowsza aktualizacja mapy.

Tyle się wydarzyło od naszego ostatniego spotkania. Wiem, że obiecałem, że nasza następna przygoda będzie trochę dalej na południe, ale natknąłem się na prawdziwą perełkę do odkrycia.

Obszar wokół Middleburgh, położony głęboko w górach Catskill w stanie Nowy Jork, jest niesamowitym widokiem. Podczas gdy rolnictwo jest nadal głównym sposobem życia tutaj, rozwój przemysłu i handlu detalicznego również pojawił się tutaj. Z krętymi wiejskimi drogami, głębokimi wąwozami, wodospadami i polami wyrzeźbionymi z ziemi Middleburgh zabierze Cię z powrotem do swoich pionierskich korzeni sięgających początku XVIII wieku. Położony wzdłuż malowniczej rt. 30, zwany również Szlakiem Adirondack, to wycieczka, którą z pewnością warto wybrać. Do lokalnych atrakcji należą Mine Kill Falls i Vroman's Nos , popularny szlak turystyczny na szczyt granitowego szczytu góry z widokiem na dolinę. Na początek kupiłem kilka acerów i miejsce do spania. Zebrałem też kilka elementów wyposażenia od lokalnych rolników, których będziesz potrzebować od razu. Już zasadziłem plon na twoich polach, abyś naprawdę „zabłysnął”. Miejscowi rolnicy mają również dużo pracy, abyś mógł zarobić dodatkowe pieniądze. Dołączono specjalną przyczepę do transportu „wody wapiennej”, jeśli zdecydujesz się na produkcję cukru. Inne dołączone mody są potrzebne dla twojej początkowej floty. Żniwa są w dolinie. Czy sprostasz wyzwaniu?

CECHY MAPY

Middleburgh ma 5 zbudowanych farm o różnej wielkości, od małej początkowej farmy położonej głęboko na wzgórzach z własnymi specjalnymi zakładami produkcyjnymi po duże komercyjne farmy i winnice. Cała produkcja jest już wbudowana w mapę i może być kupowana i sprzedawana przez dowolnego gracza w dowolnym momencie. Zapewniłem również dodatkowe punkty sprzedaży w wielu lokalizacjach fabrycznych, aby inni gracze nadal mieli lokalizacje do sprzedaży produktów. Wszystkie produkcje zostały przyspieszone dzięki zwiększonej pojemności pamięci, aby zapewnić lepszą rozgrywkę w trybie MP.

Mapa zawiera wszystkie niestandardowe zagrody i stodoły dla zwierząt oraz wiele niestandardowych budynków i nowych tekstur. Dodano MTA, a także niestandardową mapę gleby do gry PF. Dodano również produkcję bezwodną, propanu i wapna. Kilka farm ma niestandardowe zakłady produkcyjne, a w mieście jest więcej fabryk na zamówienie. Produkcja cukru została nieco zmodyfikowana. Potrzebujesz teraz buraków, buraków ciętych lub trzciny cukrowej i „wody wapiennej” (do kupienia w COOP). Woda wapienna to roztwór chemiczny stosowany w produkcji cukru w rzeczywistych fabrykach. Jako wyjście otrzymasz wysłodki buraczane i cukier. Pulpa może być sprzedawana lub wykorzystywana do produkcji karmy dla świń w fabryce karmy dla świń. Dodano kilka nowych produkcji, w tym whisky i piwo, bajgle, bułeczki do hot-dogów, które można sprzedać w parku z piłeczkami, krakowaną kukurydzę, roladę jęczmienną i budy dla psów. Kilka parceli zostało ustawionych w mieście jako obszary do kupienia, aby w razie potrzeby dodać więcej produkcji lub budynków. Niektóre parcele są jasne, na niektórych znajdują się budynki, drzewa, skały itp. Wszystkie partie można rozliczyć po zakupie, niektóre mają dodatkową opłatę za rozliczenie partii. Dla graczy MP założyłem już 5 farm, które pasują do ponumerowanych farm na mapie. Wybierz żądaną farmę, dołącz do odpowiedniej farmy, a każdy gracz zaczyna z 2 milionami dolarów, aby kupić swoją ziemię i założyć farmę.

Dodałem wiele specjalnych niespodzianek, które możesz znaleźć i przeżyć na mapie, w tym powodzie, przepusty aktywujące się podczas deszczu, łodzie na rzece, pole namiotowe, którego nie polecam odwiedzać po zmroku i wiele innych. Mam nadzieję, że spodoba ci się ta mapa, moi przyjaciele. Jak zawsze bądź bezpieczny i bądź zdrowy.

Autor:
nitrodad1115


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!