Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22

Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22

Rozległe górskie łąki, kręte drogi, jadące pociągi pasażerskie i kolejki linowe na horyzoncie: Erlengrat reprezentuje europejskie regiony alpejskie i zaprasza do idyllicznego krajobrazu, doskonale zaprojektowanego do pielęgnacji łąk i hodowli zwierząt. Obejrzyj zupełnie nowy zwiastun poniżej!

Zwiastun mapy Erlengrat

Zapoznaj się z najważniejszymi punktami mapy poniżej. Przedstawiliśmy już Haut-Beyleron i Elmcreek, a wraz z Erlengratem nasza wycieczka po mapach Farming Simulator 22 dobiegła końca. Już za kilka dni nadejdzie czas, aby wybrać miejsce docelowe i rozpocząć uprawę.

  • przedstawiciel miejscowości turystycznej w niemieckojęzycznych Alpach
  • całkowita różnica wysokości 260 metrów między najwyższym i najniższym punktem
  • wiele punktów widokowych, aby przeoczyć Erlengrat i jego okolice
  • wiele miejsc do zwiedzania, w tym galeria handlowa
  • szczególnie pięknie wygląda zimą

Oto kilka zrzutów ekranu map

Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22

Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22 Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22 Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22 Mapa Erlengrat powraca w Farming Simulator 22

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!