Łańcuchy produkcyjne w FS22

Łańcuchy produkcyjne w FS22

Przejdźmy do łańcuchów produkcyjnych! Kierownik kontroli jakości Ken Burgess i programista rozgrywki Marius Hofmann zaprezentowali nową funkcję Farming Simulator 22 na FarmCon. Obejrzyj nagranie poniżej!

Pamiętaj, że łańcuchy produkcyjne są nadal w toku. Tak więc niektóre rzeczy mogą się zmienić do czasu premiery Farming Simulator 22 22 listopada.

Rozpoczęcie produkcji

Weźmy na przykład młyn zbożowy: Młyn zbożowy to teraz nie tylko miejsce, w którym można sprzedać pszenicę. To zakład produkcyjny i miejsce do umieszczania, które przetwarza twoje zboża. Albo odwiedź młyn, który jest już umieszczony na mapie, albo zbuduj go sam na kawałku ziemi, który posiadasz.

Łańcuchy produkcyjne w FS22 Łańcuchy produkcyjne w FS22

Zamiast po prostu sprzedawać pszenicę po zbiorach, możesz również przetransportować ją do młyna, aby zdobyć trochę dobrej mąki. Dostarcz to do piekarni, a będziesz miał możliwość wytworzenia chleba lub ciasta. Większość zakładów produkcyjnych ma dostępnych wiele łańcuchów produkcyjnych o różnych nakładach i wynikach. Są one wymienione jako przepisy, pokazujące, co jest możliwe i co jest wymagane.

Zróbmy ciasto!

W zakładach produkcyjnych możesz również przechowywać składniki: Jeśli chcesz zrobić coś, co wymaga kilku składników, możesz rozpocząć produkcję, gdy tylko wszystkie zostaną dostarczone. Jeśli chcesz zrobić pyszne ciasto, będziesz potrzebować całego zestawu składników. Mąka, jajka, cukier, mleko, masło i truskawki.

Łańcuchy produkcyjne w FS22

Ten dość złożony łańcuch produkcyjny wymaga dostarczenia wielu składników, które najpierw trzeba zebrać, a nawet wyprodukować. Podobnie jak masło, musisz produkować w mleczarni, dostarczając świeże mleko. Może zamiast tego po prostu zaczynasz od chleba, żeby to ogarnąć. Nie martw się. W mgnieniu oka uruchomisz wiele łańcuchów produkcyjnych jednocześnie. Pyszne (i wartościowe) ciasto będzie tego warte. Spójrz:

Łańcuchy produkcyjne w FS22

Przenieś produkt i zwiększ produkcję!

Po wyprodukowaniu masz kilka opcji, jak go sprzedać. Albo zakład produkcyjny sprzedaje go automatycznie od razu i zdejmuje go z rąk, albo generuje paletę, którą możesz sam przesunąć (oczywiście, żeby generować więcej pieniędzy). W większości przypadków masz wybór, gdzie sprzedać towary: na przykład w supermarkecie lub na targu.

Być może, aby pozbyć się wąskich szyjek łańcuchów produkcyjnych, trzeba nawet zbudować wiele młynów, mleczarni i piekarni jednocześnie, aby nadrobić zasoby, które nie gromadzą się wystarczająco szybko. Musisz także pomyśleć o przechowywaniu i szukać różnych sposobów na wykorzystanie większości swoich zasobów. Wkrótce będziesz właścicielem całego imperium, jeśli potrafisz nim efektywnie zarządzać. Uzyskaj pomoc, współpracując z innymi graczami w trybie wieloosobowym, jeśli tego potrzebujesz!

Zamów w przedsprzedaży już teraz, aby otrzymać bonus!

Łańcuchy produkcyjne w FS22

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i Google Stadia. Zamów już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC za darmo!

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!