Kupuj używane pojazdy i oszczędzaj w FS22

Kupuj używane pojazdy i oszczędzaj w FS22

Rozbudowa farmy może być dość kosztowna – zwłaszcza jeśli chodzi o flotę pojazdów. Jasne, możesz je wydzierżawić i stale płacić opłatę lub uzyskać pożyczkę z banku. To są możliwości, choć nie najwydajniejsze. Lub często odwiedzasz lokalnego dealera i sprawdzasz maszyny w sprzedaży!

Maszyny rolnicze z rabatem

Kupuj używane pojazdy i oszczędzaj w FS22

W Farming Simulator 22 dostępnych jest ponad 400 maszyn i narzędzi, a im są one potężniejsze i bardziej wszechstronne, tym więcej kosztują. Jeśli maszyna Twoich marzeń jest poza Twoim zasięgiem finansowym, musisz na nią zapracować. Sekcja sprzedaży używanych pojazdów u lokalnego dealera może być mile widzianym skrótem.

W promocyjnej cenie dostępny jest rotacyjny zestaw maszyn. Jeśli widzisz na przykład traktor swoich marzeń, a gotówkę masz już na koncie bankowym, powinieneś pomyśleć szybko. Szukasz dużego ciągnika o mocy 500 KM? Jest na wyprzedaży za 50%? To w zasadzie twoje urodziny, prawda?

Ale okazja! Jaki jest haczyk?

Kupuj używane pojazdy i oszczędzaj w FS22

Może cię to nie zaskoczy, ale kupowanie używanych pojazdów będzie miało pewne drobne wady, o których należy pamiętać: W zależności od wielkości zniżki mogą one wymagać pewnej naprawy, co wpłynie na ich wydajność.

Używany ciągnik nie będzie tak mocny jak jego nowy odpowiednik. Musisz ponownie zainwestować pieniądze i je naprawić. Ponadto, używany pojazd, nawet po naprawie, zużyje się szybciej niż jakikolwiek nowy pojazd – zwiększając tym samym koszty utrzymania.

Zdobądź też nowe malowanie!

Kupuj używane pojazdy i oszczędzaj w FS22

Wszystko to nie uwzględnia nawet uszkodzeń lakieru, które pojawiają się w używanych pojazdach: naprawa i utrzymywanie żywego lakieru to teraz dwie oddzielne rzeczy! Nawet w pełni naprawiona maszyna wymaga nowej powłoki, aby znów wyglądać lśniąco!

Czy używane pojazdy są warte swojej ceny?

Pewnie! Nawet mając na uwadze wszystkie te małe, małe wady – dobry interes to nadal dobry interes, a kupowanie używanych maszyn może nadal zaoszczędzić czas i pieniądze.

Większa szerokość robocza Twojego nowego, ale używanego kultywatora, na przykład, kompensuje niższą prędkość roboczą ze względu na jego stan bez dalszej naprawy. A gdy tylko przywrócisz działanie, dostaniesz jeszcze więcej za niską kwotę, którą zapłaciłeś w pierwszej kolejności.

 

Autor:
FS22 Mods


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Pojazdy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!