Komunikat informacyjny HUD v1.0

Komunikat informacyjny HUD v1.0

W menu pomocy (F1) znajdują się te komunikaty informacyjne. Pokazują one na przykład, kiedy znajdujesz się w wyzwalaczu i możesz wykonać daną akcję. Ale także wiadomości, które mówią, że…
najpierw napełnić narzędzie. Ten mod wyświetla te komunikaty w lewym górnym rogu, gdy ukrywasz menu pomocy (F1), dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej akcji i nie musisz cały czas pokazywać menu pomocy.
Zwykłe wiadomości są wyświetlane na biało, jeśli wiadomość jest związana z akcją, zostanie wyświetlona na żółto.

Autor:
sperrgebiet


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!