Kinze 3600 16 i 16/31 sadzarki rzędowe v1.0

Kinze 3600 16 i 16/31 sadzarki rzędowe v1.0

Kinze 3600 to platforma składanych sadzarek obrotowych, ta konkretnie ma 16 rzędów, z opcją dla 15 jednostek „pchających”, co daje 16/31 rzędów. Kinze 3600 to ciężka sadzarka, zaprojektowana do bezpośredniego konkurowania z sadzarkami John Deere 1770/1775 oraz sadzarkami Case IH Early Riser. Cięższa belka pozwala na dodanie jednostek spychających, które nie są dostępne w sadzarkach składanych z przodu Kinze. Kinze 3200. Dodatkowa waga daje również Kinze 3600 przewagę w warunkach bez kasy. Posiadanie cięższej sadzarki nie zawsze jest korzystne, większy ciągnik jest potrzebny do ciągnięcia tych sadzarek jest jedną z głównych wad, nawet jeśli twój ciągnik ma odpowiednią moc, może nie mieć masy wymaganej do utrzymania przyczepności.

W grze Kinze 3600 16-rzędowy oferuje opcje dla różnych skrzynek jednostek rzędowych, a także przełączanie na napełnianie centralne oraz opcje dla zbiorników płynnych nawozów. Istnieje również opcja czyszczenia rzędów, ale to tylko opcja wizualna. Kinze 3600 w grze wykorzystuje również teksturę podłoża sadzarki, co jest nowością w Farming Simulator 22.

Autor:
FS19: SFI Modding/Western Iowa Modding and Edits FS22: Diniz Farms


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Dodatki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!