JOHN DEERE 630 DO Realistycznej prędkości składania V1.2

JOHN DEERE 630 DO Realistycznej prędkości składania V1.2

Dysk John Deere 630. Zrobiłem model back to fs17, kiedy jeszcze uczyłem się modelowania, więc nie do końca pasuje do moich późniejszych modeli, ale jest lepszy niż obecny dysk 630. Jak zawsze możesz go edytować, jak chcesz, po prostu zachowaj kredyty.

Autor:
Austin Woorland (Model) Mike Lawrence (Blue Line Modding Zook), Texture and Ingaming, Tanner Shinkle (Model of Wheel Bearing)
All credits above are the original authors. All I did was edit the folding animations to set the speed slower to make it more realistic.


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Dodatki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!