John Deere 2623 v1.0.0.1

John Deere 2623 v1.0.0.1

Teraz jest wolny od błędów.
teraz log jest czysty
John Deere 2623
Konwertowany na czysty dziennik FS22
Jest to konwersja do FS 17 tarczy John Deere 2623 50 stóp. Specjalne podziękowania dla BennieJoe za zgodę na wydanie tej wersji. Dysk jest skonfigurowany jako pług i został zmodyfikowany tak, że ciągnie bardziej równomiernie, a zewnętrzne skrzydła nie wyskakują z ziemi podczas orki, z wyjątkiem sytuacji, gdy wyginają się jako produkt uboczny tej animacji. Przy zakupie masz możliwość zakupu tylnego zaczepu za 700 USD. Wszystkie zasługi należą się BennieJoe za udostępnienie nam tego fantastycznego modu.
Proszę zostawić wszelkie błędy/problemy w temacie pomocy na AEM (americaneaglesmodding.com), a zrobię co w mojej mocy, aby to naprawić.
Z wyrazami szacunku,

Autor:
CJWilksy Converted to FS22 By Heavyd Special thanx to Fummins and SGA group for support


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.






Najlepsza FS22 Dodatki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!